28 sierpnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Warsaw Track Cup – emocje na bieżni już 4.09!


Wysyp ulicznych imprez biegowych jest powodem do radości. Jednak ile razy można startować na ulicy? Trenerzy Warszawskich Ścieżek Biegowych oraz Klub Biegacza Tempo zapraszają 4 września, po raz trzeci w tym roku, na Warsaw Track Cup, czyli mityng na tartanowej bieżni stadionu stołecznej Agrykoli.

___83_.JPG

Zawody, organizowane tuż po przerwie wakacyjnej,  to idealne przetarcie przed zbliżającym się Maratonem Warszawskim, czy Biegnij Warszawo.

Rejestracja elektroniczna do biegu wciąż trwa na stronie www.warsawtrackcup.pl, ale liczba miejsc ograniczona jest do 350 uczestników.

W programie zawodów biegi na dystansach 1500, 3000 i 1000 metrów, z podziałem na serie dostosowane do poziomu uczestników. Na miejscu bezpłatne testowanie najnowszych butów z kolekcji Nike Running, kontakt ze specjalistami od treningu, fizjoterapii oraz fizjologii, a wszystko w oprawie ze światła (reflektory) oraz muzyki (playlista złożona z hitów biegowych poniesie każdego po życiówkę).

Organizatorzy przygotowali także specjalny konkurs-niespodziankę, którego stawką jest pakiet startowy do zbliżającego się  Biegu Lotnika (strona biegu).

Bieganie.pl jest patronem medialnym wielkiego ścigania na bieżni. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie mityngu: www.warsawtrackcup.pl

No to kto się chce pościgać?

Możliwość komentowania została wyłączona.