20 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

W sobotę rusza BiegamBoLubię AD 2014


Już w najbliższą sobotę otwieramy stadiony! Po zimowej przerwie startuje nowy sezon zajęć BiegamBoLubię, który od wielu lat cieszy się wielką popularnością. Cotygodniowe spotkania na stadionach w całej Polsce łączą profesjonalne treningi i świetną zabawę zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych biegaczy.
 

Gorzow Wielkopolski

Akcja BiegamBoLubię powstała z inicjatywy dziennikarzy portalu Biegani.pl i radiowej „Trójki”. Pierwsi wskrzesili życie treningowe na stadionach, drudzy wspierają akcję audycjami w eterze. Organizatorem stadionowego przedsięwzięcia jest Fundacja Bieganie, która wspiera materialnie i mentalnie trenerów prowadzących akcję już w 71 miejscowościach.
 
Czym jest BiegamBoLubię? Akcja jest wielopłaszczyznowa, to zarazem przedszkole biegowe dla początkujących, którzy zaczynają lub chcą zacząć przygodę z bieganiem. To również miejsce gdzie zaawansowani mogą szlifować swój warsztat treningowy, a także spotkania ludzi o wspólnej pasji, którzy tworzą wielką biegową rodzinę. Poza tym BbL daje możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym, sobotnia aktywność fizyczna ładuje uczestników energią na cały następny tydzień. Zajęcia otwarte są dla ludzi w każdym wieku, na każdym poziomie sprawności, jedyna rzecz która jest niezbędna to „chęci”, których przybywającym nie brakuje.
 

Czestochowa 3

Dokładnie pamiętamy nasze pierwsze kroki w bieganiu, wbrew pozorom nie jest to takie łatwe, tyle pytań krążących po głowie, tyle niejasnych spraw związanych z pierwszym lub kolejnym treningiem, wiele sprzecznych informacji krążących po sieci. Na treningach BiegamBolubię możecie na te wszystkie pytania i niejasności znaleźć odpowiedzi. Trenerzy w całej Polsce czekają na Was i są otwarci na Wasze pytania. Nie bójcie się pytać. A co najważniejsze, nie bójcie się przyjść na zajęcia! Wiemy, że taka decyzja nie jest prosta, szczególnie gdy nikogo tam nie znamy, a co gorsze, nie czujemy się biegowo „zaawansowani”. Ale sami się przekonacie, że każda nowa osoba na zajęciach jest ciepło przyjmowana, każdy jest pozytywnie nastawiony i skory do pomocy, ponieważ biegamy bo lubimy! Odważ się, a nie pożałujesz tej decyzji! Obiecujemy!
 
Jeśli  chodź na jedno z poniższych pytań odpowiesz twierdząco to oznacza że właśnie zajęcia BiegamBoLubię są dla Ciebie!

Police_4.jpg

Jesteś osobą początkującą?
Chcesz zacząć biegać?
Nie wiesz jak się do tego zabrać?
Uważasz że nie nadajesz się do tego sportu?
Masz ochotę raz w tygodniu zrobić coś dla swojego ciała?
Już biegasz i szukasz wspaniałej grupy do której można się przyłączyć?
Biegasz i szukasz nowych inspiracji treningowych?
Chcesz skorzystać z rad doświadczonego trenera?
Przygotowujesz się do startu w zawodach?
 
Cotygodniowe zajęcia BiegamBoLubię prowadzone są w 71 miejscowościach w każdą sobotę o 9:30 począwszy od 22 marca do 8 listopada 2014 roku. Więcej informacji o miejscach trenerach znajdziecie na stronie akcji: www.biegambolubie.com.pl

mapa_bbl.png

Możliwość komentowania została wyłączona.