philips
 
4 lipca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

TERRATLON – Triatlon górski 18.08.2012


Zapraszamy do udziału w jedynych, niepowtarzalnych zawodach w triatlonie górskim TERRATLON, które odbędą się 18 sierpnia 2012 w Międzybrodziu Żywieckim. Impreza po ubiegłorocznym sukcesie, startuje w tym roku po raz drugi. Zapisy już trwają!
 
Zawody są dla tych, którzy lubią prawdziwe wyzwania. Wymagają sporego wytrenowania i doświadczenia w jeżdżeniu na rowerze i bieganiu w górach. Trasa TERRATLONU to  w większości leśne szlaki, prowadzące na górę Żar. Podjazdy i podbiegi są strome i bardzo strome, niejednokrotnie wymagające prowadzenia roweru, a zjazdy i zbiegi trudne/bardzo trudne technicznie. Limity czasowe sprawiają, że to zawody raczej nie dla początkujących.

terra1
Foto: Aleksander Pyka

Start o godzinie 10.00. Zaczynamy od 1km pływania w jeziorze Międzybrodzkim. Górę Żar należy pokonać dwukrotnie: najpierw rowerem (ok.25km), a później biegiem (10km). Zapisy prowadzone są na stronie internetowej www.terratlon.pl. Na stronie znajduje się także regulamin zawodów, mapa trasy oraz galeria zdjęć z poprzednich zawodów.

terra2

Gwarantujemy ekstremalne wrażenia!

terra3Krótka prezentacja na temat zawodów: http://prezi.com/i3weqaacq-sx/terratlon-pl/

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o zawodach, przyłącz się do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Terratlon/182275028481210

Foto: Anna Kołodziejczyk