olszewski gorlo
3 czerwca 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

Świętuj z nami Światowy Dzień Biegania! Wspólna akcja bieganie.pl i New Balance Run Club


Zaledwie kilka dni temu celebrowaliśmy Dzień Matki, chwilę później Dzień Dziecka, więc teraz przyszedł czas na kolejne wielkie i ważne święto, czyli ŚWIATOWY DZIEŃ BIEGANIA! Daj się nam porwać, zabierz ze sobą wygodny strój, buty biegowe i wspólnie świętujmy ten piękny dzień w iście biegowym stylu!

Niezależnie od tego, czy trenujesz regularnie, czy jesteś nowicjuszem, czy Twój rekord życiowy na 5 kilometrów wynosi 15, czy 30 minut- to nie ma znaczenia- Światowy Dzień Biegania jest świętem nas wszystkich. Nie moglibyśmy przejść koło niego obojętnie i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zorganizowali czegoś, co mogłoby nas zjednoczyć i pokazać naszą wspólną siłę. Dlatego zapraszamy wszystkich doświadczonych i niedoświadczonych biegaczy. Zapraszamy tych, którzy dopiero o bieganiu zaczynają myśleć lub chcą do niego powrócić po przerwie. Zapraszamy na wspólne, biegowe świętowanie!

Wraz z New Balance Run Club zapraszamy wszystkich już w najbliższą środę, 7 czerwca na wspólny trening, który odbędzie się na stadionie „Podskarbińska” przy ul. Chrzanowskiego 23 na warszawskim Grochowie. Start zaplanowany jest na godzinę 18:30. W wydarzeniu weźmie udział wielu znanych biegaczy, lekkoatletów oraz trenerów, dzięki czemu oprócz super atmosfery i dobrej zabawy, będzie można porozmawiać z osobami, które na bieganiu naprawdę się znają i uzyskać drogocenne wskazówki dotyczące m.in. treningu, regeneracji, czy rozgrzewki.

Wraz z  New Balance Run Club oraz zaproszonymi gośćmi, chcemy zainspirować wszystkich do prowadzenia bardziej aktywnego trybu życia. Pokazać, że biegaczy łączy wspólna pasja, determinacja i miłość do najprostszej formy ruchu, jaką jest bieganie.  Setki tysięcy ludzi na świecie nie może się mylić – bieganie jest dla każdego i naprawdę uszczęśliwia. Dlatego 7 czerwca o godzinie 18:30 spotkajmy się i wspólnie świętujmy najważniejszy dzień w roku, czyli Światowy Dzień Biegania.

Jeżeli dalej zastanawiacie się, czy warto pojawić się na wspólnym treningu, to mamy dla Was argument ostateczny: w tym szczególnym dniu i podczas tego wydarzenia rozpoczynamy świętowanie 25-lecia bieganie.pl, które będziemy obchodzić już pod koniec 2023 roku! Dlatego podczas treningu zapraszamy Was między innymi do wspólnego 25-minutowego biegu, który rozpocznie celebrację naszego ćwierćwiecza – trzeba przyznać, że to brzmi dumnie. 

Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich chętnych. My zadbamy o moc atrakcji, Wy po prostu bądźcie i świętujcie razem z nami.

Ten wyjątkowy trening poprowadzą dla Was Trenerzy NBRC: Kasia Gorlo-Olszewska i Bartek Olszewski.

343694811 180137828042479 3156723867720503519 n

Możliwość komentowania została wyłączona.