10 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Startują zgrupowania sportowe przed I BMW Półmaratonem Praskim


31 sierpnia 2014 ulicami prawej strony Warszawy pobiegnie I edycja BMW Półmaratonu Praskiego. Aby wszystkim chętnym pomóc w przygotowaniach do imprezy organizatorzy przygotowali program zgrupowań sportowych z BMW.

1.jpg

Szkolenia są przeznaczonego dla każdego, kto systematycznie biega minimum 1 rok. – Starty kontrolne, monitoring treningu (morfologia, tętno, zakwaszenie, kinaza keratynowa), opieka fizjoterapeuty, 18-sto tygodniowe indywidualne plany treningowe – to wszystko czeka na Was wyłącznie w praktyce! Dzięki segmentacji procesu szkolenia z uwzględnieniem okresów treningowych, każdy z zaplanowanych obozów będzie miał inne cele szkoleniowe, przez co na każdym z nich zastosowane będą inne metody i środki treningowe. Pozwoli to na wybranie przez Państwa sposobu zaangażowania w przygotowania do startu w BMW Półmaraton Praski z wykorzystaniem wszystkich zaplanowanych zgrupowań lub tylko wybranych z 18 – tygodniowego cyklu przygotowań – czytamy w informacji udostępnionej przez organizatorów.

Uczestnicy szkoleń mogą liczyć na:

– profesjonalne i indywidualne podejście,
– dopasowanie liczby jednostek treningowych oraz ich objętości i intensywności do aktualnego poziomu sportowego, stażu, rekordów życiowych oraz celu wynikowego,
– testowanie wybranych modeli BMW, atrakcje i niespodzianki przy wsparciu floty BMW,
– wysoki standard zakwaterowania,
– pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja),
– odnowę biologiczną,
– biegową technologiczną koszulkę firmy Reebok,
– kameralne wieczory z kulisami wyczynowego biegania. 

Wszyscy chętni mają do wyboru 2 warianty obozów – 8-dniowe (1599 zł) oraz 4-dniowe (799 zł). W każdym z turnusów może wziąć udział ok. 20 osób.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem  http://www.bmwpolmaratonpraski.pl/pl/zgrupowania-sportowe

Kto z Was planuje start w I BMW Półmaratonie Praskim?

Możliwość komentowania została wyłączona.