11 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Sochaczewski Test Coopera


Drogie Biegaczki, Drodzy Biegacze. Klub Maratończyka „Aktywni” Sochaczew przygotował dla Was coś bardzo oryginalnego. Zapytacie, co takiego jest w tym, że znów zachęcamy do „testowania” się w Cooperze. Dodacie zapewne „test jak test”. Każdy Test Coopera jest identyczny. Biegamy zazwyczaj po tartanowej bieżni lub przynajmniej dobrze przygotowanej szutrowej nawierzchni. Nasz Sochaczewski Test z tartanem niema nic wspólnego… może poza kolorem nawierzchni. Polak potrafi a aktywny Polak tym bardziej, więc korzysta z tego co ma.

Sochaczewski Test Coopera – 4 Pory Roku zorganizowaliśmy na… chodniku. A że popularny miejski „deptak” znajduje się na ulicy Olimpijskiej ze sportem ma wiele wspólnego. Mieszkając w mieście, by móc pobiegać często ścigacie się z przeciwnościami. I nie mamy tu na myśli kaprysów pogody. Z  aurą radzimy sobie świetnie… Wyniki i  duża liczba startujących, mierzących się z 12 minutowym sprintem chodnikowym, udowodniła to, że pod czas Zimowej edycji Testu staliśmy się prawdziwymi pogromcami mrozu (dyskomfortowe -10 stopni). Nie tylko rodzaj terenu po którym biegamy jest tu wart rozwinięcia tematu. 4 PORY ROKU wskazują wyraźnie, że mamy do czynienia z najdłużej trwającym Teście Coopera w naszym kraju. Rozłożyliśmy „drania” na jesień, zimę, wiosnę i kończącą edycję letnią.

Wystarczy wystartować w trzech odsłonach by być docenionym i sklasyfikowanym w grand prix. Czerwcowa ,,Testiada” zapowiada się co najmniej atrakcyjnie. Każdy z uczestników…stanie się medalistą Mistrzostw Świata. Tak!  Pierwszych Mistrzostw Świata Sochaczewa w Teście Coopera…na chodniku. Wszyscy uczestnicy każdej odsłony  ,,chodnikowych ” testów nagradzani są pamiątkowymi medalami, certyfikatami i coraz bardziej popularnym pakietem Małysza (bułka + banan). 

Nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich joggerów do testowania się w Sochaczewie. Trzecia edycja wiosenna  już 3 kwietnia na ulicy Olimpijskiej. Więcej informacji dotyczących Sochaczewskiego Testu Coopera i  imprez organizowanych przez Klub Maratończyka ,,Aktywni” Sochaczew znajdziecie na stronie www.aktywni.e-sochaczew.pl.

testcoopera sochaczew

Możliwość komentowania została wyłączona.