11 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ruszają zapisy do III Maratonu Karkonoskiego


Ruszają zapisy do III Maratonu Karkonoskiego

Już 1 kwietnia 2011 roku ruszają zapisy do III Maratonu Karkonoskiego. W tym roku na wymagającej trasie 6 sierpnia 2011 roku z Pięknem Karkonoszy w biegu zmierzy się 400 śmiałków z Polski i zagranicy. Dwa lata temu zawodnicy zmagali się z upałami i temperaturą powyżej 35 stopni, rok temu z ulewą i burzą z wyładowaniami atmosferycznymi. Co czeka ich w tym roku?

Najpierw czeka ich walka, by znaleźć się na liście startowej. Od tego roku wprowadzony został stały termin rozpoczęcia zapisów – czyli Prima Aprilis. W ubiegłych latach miejsca na liście startowej zostały zapełniane w ciągu jednego dnia. Jak będzie w tym  roku przekonamy się niedługo. Ci, którym uda się zarejestrować spotkają się 6 sierpnia by pobiec pomiędzy szczytami Szrenicy i Śnieżki. Co czeka ich w tym roku: tradycyjnie niepowtarzalny gliniany medal, pamiątkowa koszulka techniczna oraz naleśnik z jagodami po pokonaniu trasy, na której zapewniamy bezcenne widoki uzależnione od pogody;)

Przypominamy, że o znalezieniu się na liście startowej decyduje kolejność zgłoszeń i wpływ opłaty startowej na konto organizatora.

ZAPISYTUTAJ
karkonoski1
Foto: Pit 2009 rok

karkonoski2
Foto: Pit 2009 rok

karkonoski3
Foto: Rein mara 2010 rok