11 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Lewis Hamilton trenuje w butach ZIGTECH


lewis hamilton main


Lewis Hamilton, ambasador marki Reebok, kontynuuje swoje przygotowania do sezonu 2011 biorąc udział w specjalnie przygotowanej sesji treningowej stworzonej specjalnie, by zaprezentować nadzwyczajny poziom jego sprawności fizycznej i podkreślić korzyści, jakie przynosi nowa kolekcja butów i ubrań Reebok ZigTech.

Unikalna sesja poddała Lewisa treningowi wytrzymałościowemu i sprawdziła jego umiejętności pod kątem osiągania wysokiego poziomu przyspieszenia na krótkim dystansie pomimo oddziaływania sił oporu. Służyła temu seria wymagających ćwiczeń.

Na trening przygotowany specjalnie dla Lewisa składały się: dynamiczna rozgrzewka z rozciąganiem, seria 20-metrowych biegów ze spadochronem, 10-metrowe biegi w parach złączonych ze sobą elastyczną taśmą, biegi z elastycznymi taśmami powodującymi opór na odcinku 10 metrów, testy przyspieszenia z przymocowaną do pasa linką holowniczą ściągającą do tyłu oraz biegi z sankami na dystansie 50 metrów.

Aby Lewis miał znaczną przewagę podczas sesji treningowej, na nogach miał rewolucyjne buty ZigTech, a jego ubiór stanowiły stroje z kolekcji ZigTech 2011.

lewis hamilton 2

Przełomowe ubrania zaprojektowane z użyciem Celliant®, podwyższają poziom tlenu w organizmie średnio aż do 7%! Włókna Celliant® zastosowane przy produkcji odzieży ZigTech to specjalnie opracowane struktury wplecione w materiał. W badaniach klinicznych potwierdzono, że produkty zawierające Celliant® zwiększają poziom tlenu w organizmie. Włókna Celliant® tworzone są przy użyciu zbioru czułych optycznie naturalnych minerałów, którymi wzbogacono tkaniny poliestrowe.

hamilton koszulka

Ubrania ZigTech są nie tylko efektywne, ale też uniwersalne i wytrzymałe. Doskonale nadają się do biegania i treningu w każdym otoczeniu, niezależnie od warunków atmosferycznych. Możesz je stosować, gdy ćwiczysz w siłowni lub trenujesz na zewnątrz. Efektywność włókien Celliant® nie zmniejszy się pod wpływem działania promieni słonecznych czy niskich temperatur. Odzież ZigTech skonstruowana jest z technologicznych materiałów, które sprawiają, że jej włókna nigdy się nie spierają i zachowują swoje właściwości z biegiem czasu, dzięki czemu ubrania z kolekcji ZigTech mogą służyć przez lata.

Podczas unikalnej sesji treningowej Lewis Hamilton powiedział: „Miałem wiele zabawy w czasie serii treningów! Uwielbiam odkrywać nowe metody ćwiczeń, oczywiście jeśli oznacza to, że mogę ćwiczyć poza siłownią! Kolekcja ZigTech nie tylko wygląda świetnie, ale pozwala także na doskonałe samopoczucie. Podczas treningu cały czas czułem, że jestem pełen energii i świeżości.”

hamilton but

Prezentację kolekcji odzieży poprzedził sukces związany z wprowadzeniem butów Reebok ZigTech w Europie w roku 2010. Cechuje je jedyna w swoim rodzaju podeszwa – innowacyjna, lekka pianka została uformowana w ostry, geometryczny i zygzakowaty kształt. Podeszwa amortyzuje uderzenie pięty o podłoże i transferuje nagromadzoną energię wzdłuż linii buta po to, by popychać ciało sportowca do przodu.

Buty i stroje z kolekcji ZigTech noszą najlepsi sportowcy na świecie. Lewis Hamilton dołączył do grona członków rodziny marki Reebok, którzy trenują w butach ZigTech. Należą do niej między innymi numer jeden w drafcie NBA w roku 2010 – John Wall, gwiazdy futbolu amerykańskiego – Peyton Manning, Chad Ocho Cinco i DeMarcus Ware, najwięksi gracze NHL Sidney Crosby i Alexander Ovechkin, znani baseballiści Tim Lincecum i David Ortiz, futboliści Thierry Henry i Ryan Giggs, Mistrz Świata w boksie Amir Khan i wielu, wielu innych.

Możliwość komentowania została wyłączona.