29 grudnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Śnieg jest w górach – czyli drugi dzień zimowego obozu bieganie.pl


Na nizinach nie ma śniegu ale uczestnikom zimowego obozu bieganie.pl z Grzegorzem Gajdusem udało się jednak go odnaleźć. W wyższych partiach gór leży go trochę ale na narty za mało, na bieganie – zależy od preferencji. Na zbiegach było momentami dosyć ślisko i żadne trailowe buty nie były w stanie sobie z takim śniegiem radzić (jeśłi chodzi o przyczepność).

Peleton ruszył z Przełęczy Kocierskiej w stronę Łamanej Skały z zamiarem poruszania się w tym kierunku przez godzinę a następnie tą samą drogą z powrotem. Szczęśliwie wszyscy dotarli do celu a w karczmie na Przełęczy Kocierskiej, niektórzy pomimo czekającego ich wkrótce obiadu, nie mogli powstrzymać się przed spożyciem całkiem obfitych dań. Wielu uczestników znajduje się wyraźnie w stanie ciągłego deficytu energetycznego.

Po obiedzie wykład z burzliwą dyskusją dotyczący teorii „Czasu Wysiłku Maksymalnego” i krzywej zwalniania a następnie męki piekielne na sali zaaplikowane przez trenera Janika.

O dziwo, niektórzy, byli jeszcze w stanie później pływać. UWAGA. Równoległą relacja na emocjonalia.pl

dzien2 1

W trakcie drogi po górach, nasz tester wykonywał testy porównawcze trzech zegarków z technologią GPS. Sprawdzian dla czytelników: Czy jesteście w stanie podać nazwy wszystkich trzech producentów?

zegarki testy

Możliwość komentowania została wyłączona.