26 listopada 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ścieżki Biegowe, Klub Biegacza Nike


nike_logo.jpg

Tak jak i Ty nie stoimy w miejscu, a biegniemy do przodu. Oto zmiany, jakie przygotowaliśmy w nadchodzących miesiącach:

Kończymy program Ścieżek Biegowych Nike
nike_sb.jpg
Przez ostatnie kilka lat spotkań na ścieżkach nasi trenerzy zachęcili do biegania kilka tysięcy osób. Ogromnie nas cieszy zwiększająca się co roku grupa osób zarażonych bakcylem biegania. Po takim doświadczeniu czujemy, że nadszedł czas na nowe wyzwania i nowe działania. Dziękujemy za prawie 5 lat wspólnego biegania na Ścieżkach Biegowych Nike.

Jednoczymy biegaczy w Klubie Biegacza Nike

nike_sb_1_1.jpg
Nadal chcemy inspirować Cię do regularnego biegania i realizacji swoich celów. Od stycznia 2010 r. stajemy się partnerem portalu biegowego www.bieganie.pl. Tam właśnie znajdziesz Klub Biegacza Nike wraz z atrakcyjnym programem członkowskim.

Dołączamy do światowej społeczności biegaczy
nike_sb_2.jpg
Przenosimy nasze działania na witrynę www.nikerunning.com.
Strona działa w całości po polsku i dostarcza wiele funcjonalności przydatnych dla biegaczy. Znajdziesz tam m.in.: porady treningowe, informacje o wydarzeniach biegowych, poznasz najnowszą kolekcją Nike Running oraz praktyczną wyszukiwarkę butów biegowych.

Integrujemy Nike+ z www.nikerunning.com

nike_sb_3.jpg
Na nowej witrynie www.nikerunning.com znajdziesz wszystkie sekcje dostępne wcześniej na www.nikeplus.com, jak również kilka nowych funkcjonalności: automatyczne przesyłanie danych na Facebook i Twitter oraz personalizację i udoskonalone wykresy biegów.

Gorąco zachęcamy Cię do kontynuowania razem z nami swojej przygody z bieganiem. Mamy nadzieję, że przedstawione zmiany spotkają się z Twoim uznaniem i zainteresowaniem.

Szczegóły oraz pełna informacja o planowanych aktywnościach Nike Running dostępne są na www.sciezkibiegowe.pl w sekcji Aktualności.

Pozdrawiamy biegowo,
Zespół Nike Running

Możliwość komentowania została wyłączona.