kalendarz
1 grudnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Sport

Rusza nowa odsłona kalendarza biegowego


Bieganie.pl rusza z nową odsłoną kalendarza biegowego, który ma ułatwić zawodnikom odnajdywanie swoich ulubionych imprez biegowych. Kalendarzbiegowy.pl to internetowe źródło informacji dla biegaczy na każdym poziomie sportowym i zainteresowań. Nasz kalendarz to obszerna lista wydarzeń biegowych różnego rodzaju, który będzie nieustannie aktualizowany, tak żeby być kompleksowym miejscem, skupiającym w jednej lokalizacji wszystkie biegi.

Wyszukiwarka biegów

Najważniejszą funkcją kalendarza biegowego jest oczywiście łatwe i intuicyjne wyszukiwanie biegów. Tworząc kalendarz staraliśmy się dodać wszystkie potrzebne funkcje i filtry, aby można było szybko znaleźć informacje o interesującej imprezie. Możemy więc wyszukiwać według dystansu, rodzaju biegu, lokalizacji czy atestu trasy.

obraz 1

Dodatkowo stworzyliśmy również oddzielnie kalendarz biegów górskich oraz kalendarz biegów ultra. Mamy więc tutaj gratkę dla zawodników, którzy wolą bardziej ekstremalne wrażenia.

Wyszukiwanie według mapy

Kolejną funkcją jest wyszukiwanie biegów według miejsca przeprowadzania biegu. Kalendarz biegów z mapą będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą znaleźć biegi w swojej okolicy. Możemy zawęzić wyniki wyszukiwania do konkretnego miasta lub województwa.

obraz

Wszystkie powyższe opcje podzielone są na miesiące, a jeśli chcemy znaleźć listę całorocznych biegów to możemy to zrobić z ogólnej listy kalendarza biegowego.

obraz 2

Dodaj bieg do kalendarza samemu

Aktualnie w kalendarzu, licząc od 1 grudnia 2022, mamy ponad 200 imprez i ciągle dodajemy nowe biegi, które ogłaszają daty na przyszły rok. Jeśli jednak widzicie brakujący bieg z Waszej okolicy dajemy również możliwość dodania za darmo do kalendarza nowych biegów. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie kalendarzbiegowy.pl, a po weryfikacji wpisanych danych bieg zostanie dodany do listy biegów.

Patronat medialny bieganie.pl

Przez wiele lat działalności bieganie.pl wspierało biegaczy, promowało i zachęcało do biegania jako najprostszej i najzdrowszej formy ruchu. Wiele razy dostawaliśmy zapytania o objęcie patronatem medialnym biegów, dlatego postanowiliśmy sformalizować naszą propozycję patronatu medialnego. Każdy organizator dzięki naszej działalności będzie mógł dotrzeć do jeszcze większego grona biegaczy oraz budować swój wizerunek w oparciu o zaufanych partnerów.

Oczywiście nasz patronat będzie wiązał się z odpowiednim poziomem imprezy, więc możecie być pewni, że biegi objęte patronatem bieganie.pl będą miały najwyższy poziom organizacji i ze spokojem będziecie mogli rywalizować o życiówki na takich zawodach.

Możliwość komentowania została wyłączona.