29 maja 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Run&Fit PUMA Trening w Temacie Rzeka


Koniec laby, darmowe treningi biegowe w Warszawie startują 2 czerwca! 6 trenerów, 3 grupy zaawansowania, 5 godzin zajęć tygodniowo! To wszystko w specjalnie stworzonej przestrzeni Orginal Source Strefa Sportu w najgorętszym miejscu w Polsce! Będzie się działo!

1655954_10152237821230987_935759240_n.jpg

CO? Run&Fit PUMA Trening
GDZIE? Strefa Sportu, Temat Rzeka – plaża po praskiej stronie Wisły przy Moście Poniatowskiego 
KIEDY? poniedziałki, środy i piątki 19:30
ZA ILE? Wstęp wolny!
Formuła Run&Fit to unikalny trening biegowy połączony z pobudzającymi ćwiczeniami wzmacniającymi, zakończony stretchingiem. Trzy poziomy zaawansowania umożliwiają dobór odpowiedniego treningu, a także motywują do rozwoju i zmiany grupy zaawansowania w trakcie trwania całego cyklu. Jeżeli jesteś początkujący, po prostu rozpocznij z nami swoją biegową przygodę, w której trenerzy PUMA pomogą ci dojść na sam szczyt! 
Treningi organizowane będą od początku czerwca do końca września. Poprowadzą je wyjątkowi trenerzy, między innymi: Szybka i skoczna Karolina Czajkowska – mistrzyni Polski w wieloboju lekkoatletycznym, Patryk Aid – bezlitosny, ale skuteczny zawodnik oraz trener, pomysłodawca projektu Biegowe Piątki w Piątki i kilku innych warszawskich inicjatyw biegowych, Kamila Nowowiejska – trenerka do zadań specjalnych, core trening i speedball. Jeżeli do tej pory te pojęcia były wam obce, Kamila z uśmiechem na twarzy je przybliży.  
Trening biegowy to nie tylko bieganie. Czekamy na Was 2 czerwca o 19:30 w Strefie Sportu Orginal Source w Temacie Rzeka! 

Możliwość komentowania została wyłączona.