1 listopada 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Rejestracja z niską opłatą startową do końca 2013 roku!


Ulice Warszawy 13 kwietnia 2014 r. będą należały do biegaczy – wszystko za sprawą największej imprezy biegowej w kraju ORLEN Warsaw Marathon. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawodników, organizatorzy podjęli decyzję o przedłużeniu do końca 2013 roku terminu przyjmowania najniższej opłaty startowej w biegu na dystansie maratonu.

OWM_2014___key_visual.jpg

Zainteresowanie drugą odsłoną ORLEN Warsaw Marathon systematycznie rośnie. W odpowiedzi na liczne zapytania oraz sugestie biegaczy Komitet Organizacyjny podjął decyzję o utrzymaniu do końca 2013 roku najniższej opłaty wpisowej (79,00 PLN) w biegu na dystansie maratonu. 

Przebiegnięcie koronnego dystansu maratońskiego wymaga nie tylko odwagi, ale też odpowiedniego przygotowania i konsekwencji. Chcemy przekonać rekordową grupę biegaczy do wystartowania w ORLEN Warsaw Marathon i pokonywania własnych barier, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć okres preferencyjnych warunków wpisowych na ten dystans do końca roku – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.
Wszyscy uczestnicy ORLEN Warsaw Marathon otrzymają specjalistyczne pakiety startowe dostosowane do dystansu, z którym się zmierzą 12 i 13 kwietnia 2014 r. Do końca roku przyjmowana jest również najniższa opłata wpisowa w biegu na 10 km (59,00 PLN). Osoby niepełnosprawne oraz powyżej 70. roku życia są zwolnione z opłat. Udział w biegu charytatywnym na 3 km jest bezpłatny. Warto już teraz dokonać rejestracji i rozpocząć treningi, by jak najlepiej wypaść podczas kwietniowego Narodowego Święta Biegania!

Zapisy na:
Dowiesz się więcej odwiedzając również:

Możliwość komentowania została wyłączona.