31 października 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

KONKURS: Wytypuj czas Pameli Anderson i wygraj Asics Kayano 20


To nie żart. Już w niedzielę (3 listopada) legendarna Pamela Anderson zmierzy się z równie legendarnym Maratonem w Nowym Jorku. Kto wyjdzie górą z tej konfrontacji? Jaki czas osiągnie ikona „Słonecznego Patrolu”? Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Ten kto najtrafniej wytypuje wynik gwiazdy zdobędzie najnowsze buty asics – Kayano 20!

konkurs pamela

Mimo że na twarzach większości z Was czytających powyższy tekst maluje się ironiczny uśmiech warto, abyście byli świadomi, że udział Pameli Anderson w maratonie wynika z woli wsparcia fundacji Seana Penna J/P Haitian Relief Organization. Powstała ona po tragicznym trzęsieniu ziemi w 2010 r. (obecnie J/P HRO opiekuje się na Haiti m.in. dwoma obozami dla uchodźców, w których przebywa 50 tys. ludzi). Aktorka dołączy do 5-osobowej grupy biegaczy z Haiti w ramach kampanii  „The Long Run for Haiti”. Półmaratońskie „życiówki” jej towarzyszy wahają się od 73 do 95 minut.

Aby wytypować wynik Pameli na mecie maratonu skorzystajcie z FORMULARZA.

Zasady zabawy:

1. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz konkursowy poprzez wytypowanie wyniku Pameli Anderson oraz podanie swoich informacji kontaktowych.

2. Każdy uczestnik może wytypować tylko jeden wynik.

3. Termin przyjmowania zgłoszeń do uczestnictwa w konkursie został ustalony na okres od 31.10.2013 do 3.11.2013 (godz. 14:00).

4. Zwycięzcą lub zwyciężczynią zostanie 1 osoba, która będzie najbliższa wytypowania poprawnego wyniku Pameli Anderson. Przy tym, jeśli więcej niż jednej osobie uda się wytypować równie trafnie czas aktorki decydować będzie kolejność zgłoszeń.

5. Zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma parę butów Asics Kayano 20. 

Możliwość komentowania została wyłączona.