WhatsApp Image 2023 08 18 at 15.18.09
18 sierpnia 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

Poranne bieganie w Budapeszcie z Asią Jóźwik i Adamem Kszczotem


Mistrzostwa Świata w Budapeszcie to nie tylko okazja do przeżywania emocji związanych z występami najlepszych na świecie lekkoatletów, ale także okazja by z nimi … pobiegać. Codziennie o godzinie 7.30 w samym centrum Budapesztu będziecie mieli okazję założyć buty biegowe i zaliczyć poranną przebieżkę z Joanną Jóźwik i Adamem Kszczotem!

Nasi mistrzowie będą nie tylko relacjonować dla Was wszystkie najciekawsze wydarzenia związane z Mistrzostwami Świata, ale także podzielą się wiedzą i z wielką chęcią przybiją z Wami piątkę podczas wspólnego biegania. Treningi będą odbywały się w ramach New Balance Run Club Budapeszt i w założeniu będą to spokojne biegania w 3 grupach z tempami biegu:

  • 5:15-5:30min/km,
  • 5:45-6:00min/km,
  • 6:15-6:30min/km.

Poranne biegi będą odbywały się codziennie między 19. a 27. sierpnia, w godzinach 7.30-8.30. Miejscem zbiórki jest Hotel Ritz-Carlton Budapeszt obok wejścia do restauracji Ottimo.

Organizatorzy oprócz świetnej atmosfery zapewniają również wodę, kawę, przekąski oraz lody, a każdy uczestnik otrzyma koszulkę NBRC! Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do tego wydarzenia i wspólnej zabawy.

Wydarzenie na facebook

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments