22 grudnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Podaruj voucher na WingsForLife World Run 2016 lub wygraj w konkursie


W naszym konkursie, zwyciężył Marcin Witkowski i on otrzymuje dwuosobowy pakiet startowy na WingsForLife WorldRun. Średnio nasi czytelnicy oszacowali, że 8 maja Asia przebiegnie 21825 metrów. W maju sie okaże.

***


WingsForLife World Run to bieg, z którego cała kwota wpisowego przeznaczona zostaje na badania nad znalezieniem metody leczenia paraliżu spowodowanego przerwanym rdzeniem kręgowym. Także ze względu na ten powód, osoby znane z różnych dziedzin naszego życia decydują się na udział w tym biegu, jedną z takich osób jest choćby Adam Małysz.

Ale w przyszłym roku, będziecie mogli
wystartować ramię w ramię, z jedną z obecnie najlepszych polskich
zawodniczek średniodystansowych Asią Jóżwik.

Jaki dystans przebiegnie Asia Jóżwik

Dzięki niezwykłej formule mamy gwarancję, że Asia przebiegnie na pewno więcej niż 800 m. Przez pierwsze 30 minut będzie bowiem oddalała się od mety. Dopiero po 30 minutach w pogoń za nią, jak i za tysiącami biegaczy, najpierw z prędkością 15 km/h (potem szybciej) ruszy samochód-meta, który sukcesywnie będzie „łapał” kolejnych biegaczy.

Być może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale jest to bieg będący jednocześnie prawdopodobnie największym przedsięwzięciem logistyczno-medialnym na świecie. Start odbywa sie jednocześnie w 36 lokalizacjach na świecie i za pośrednictwem internetu możemy na bieżąco śledzić rywalizację zawodników z całego świata.

voucherWingsForLife World Run to bieg niezwykły, pod wieloma względami. Charytatywny cel, niezwykła formuła, ogólnoświatowy zasięg. To sprawia, że udział w tym biegu ma inny wymiar. Możecie podarować bliskim voucher na start w biegu.

Dla osób, które nie biegają dłuższych dystansów może być to dobry motywator do rozpoczęcia treningów. Do 8 maja jeszcze sporo czasu.

Konkurs

Dla czytelników i subskrybentów naszego Newlettera (do Newslettera możesz zapisać się TUTAJ) mamy konkurs. Oszacuj jaki dystans w trakcie WingsForLife pokona Asia Jóźwik. Na odpowiedź macie 5 dni. Dla zwycięzcy, mamy prezent gwiazdkowy ufundowany przez Bieganie.pl – podwójny pakiet na WingsForLile WorldRun 2016 (czyli dwa paiety startowe).  Rozwiązanie konkursu 20 grudnia.

Możliwość komentowania została wyłączona.