21 grudnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Jak się wam podoba hymn WingsForLife WorldRun ?


Cztery miesiące temu rozpoczęły się, zakrojone na globalną skalę, poszukiwania hymnu Wings for Life World Run, który podnosiłby na duchu, motywował i inspirował biegaczy oraz osoby na wózkach startujące w światowym biegu. Miał to być utwór chwytający za serce i oddający ducha biegu. Świat muzyki odpowiedział na to wyzwanie.

Napłynęło mnóstwo propozycji z każdego zakątka naszej planety. Ich przesłuchanie zajęło tygodnie. Następnie ze skróconej już listy niesamowitych utworów, grupa ekspertów musiała wybrać jeden, zwycięski, który stał się światowym hymnem.

Nowym hymnem Wings for Life World Run jest „Run Wild” Laney Jones. To właśnie ten utwór będzie oficjalną „ścieżką dźwiękową” globalnego biegu!

Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, mieszkająca na farmie z egzotycznymi zwierzętami na Florydzie, Laney Jones jest podekscytowana, że została głosem Wings for Life World Run. A głos ten opisywany jest jako „mieszanina cytryny, melasy, ginu i prochu strzelniczego” (WPRK) i ten, który „ma w sobie tyle słodkiej niewinności, co bogatego warsztatu” (Orlando Weekly).

Piosenki zaczęła pisać będąc w college’u.

„Czułam się zagubiona na ścieżce, którą podążałam. W chwilach, kiedy pisałam czas się zatrzymywał. To była zabawa. Już wtedy kochałam śpiewać, ale nie sprawiało mi przyjemności robienie tego publicznie. Nie myślałam o tym, aby zostać piosenkarką. Po prostu chciałam zostać muzykiem i przekazać coś od siebie. Czuję, że naprawdę jestem szczęściarą, że mogę to robić na pełny etat i mam wokół siebie ludzi, którzy mnie do tego zachęcają” – mówi Jones.

„Run Wild napisałam z przyjacielem Andrew Bissellem. To było dziwacznie niesamowite przeżycie” – mówi o tym jak powstał zwycięski utwór. „Mówię dziwacznie, ponieważ stało się to tak szybko, jak nigdy. Przez ten utwór chcieliśmy powiedzieć, że chwile radości pojawiają się pomiędzy ciężkimi momentami w życiu. Nie można dać się im pochłonąć, tylko trzeba iść naprzód. To naprawdę radosna piosenka”.

Posłuchajcie piosenki, wideoklip zapowiadany jest na styczeń.

Już dziś zarejestruj się do udziału w Wings for Life World Run w dowolnej z 34 lokalizacji na całym świecie (na przykład w Poznaniu) i za pośrednictwem telebimów zobacz jak Laney Jones wykonuje hymn na żywo.

Możecie też sprawić swoim przyjaciołom i znajomym wyjątkowy prezent ofiarowując im voucher Wings for Life World Run (żeby go zamówić kliknij „Podaruj voucher” na stronie głównej www.wingsforlifeworldrun.com). 

Możliwość komentowania została wyłączona.