NB 1080v12
 
11 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ostatni tydzień zapisów na maraton sztafet Accreo Ekiden


Accros ekiden540

– Biegacze, nie zaśpijcie przed startem!
Jeszcze nie jest za późno, aby wpisać się na listę startową –

Termin zapisów do udziału w majowym maratonie sztafet Accreo Ekiden mija za tydzień (18.05.2011), a już dziś na liście chętnych jest ponad 300 zespołów! Jest jeszcze szansa by zgłosić swoją drużynę, ponieważ o nadaniu numeru startowego decyduje wniesienie opłaty za bieg. W tej chwili nadanych jest ponad 200 numerów.

Do maratonu sztafet Accreo Ekiden pozostały prawie trzy tygodnie, a liczba nadanych numerów startowych zbliża się do wyznaczonego limitu 300 drużyn. Jednak dla chętnych, którzy nie zarejestrowali się do udziału w zawodach, jeszcze nie wszystko stracone – numery startowe przyznawane są dopiero w momencie wniesienia opłaty startowej. Fani zespołowych zmagań biegowych mają więc jeszcze szansę na zgłoszenie swoich drużyn. W biegu weźmie bowiem udział  300 zespołów, które jako pierwsze spełnią oba warunki: wypełnią internetowy formularz zgłoszeniowy i dokonają opłaty startowej.

Ze względu na dużą liczbę drużyn, biorących udział w biegu, w tym roku sztafety wystartują w dwóch turach; pierwsza o godzinie 9.00, druga o 14.00. O przydziale do grupy decyduje nadany przez organizatora numer startowy.

Więcej informacji na temat biegu na stronie internetowej: www.accreoekiden.pl.
Rejestracji można dokonywać poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl