3 lutego 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ostatni miesiąc podstawowej opłaty startowej za udział w 10. PZU Półmaratonie Warszawskim


Tylko do 28 lutego za start w 10. PZU Półmaratonie Warszawskim zapłacimy mniej. Po tym terminie wysokość opłaty startowej wzrośnie do 120 zł. Jubileuszowa edycja największego półmaratonu w Polsce odbędzie się 29 marca 2015 r.

fb 1200

Na niespełna dwa miesiące do rozpoczęcia 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego organizator przygotował kilka informacji. 

Po pierwsze przypomina, że tylko do końca miesiąca obowiązuje standardowa wysokość opłaty startowej – 80 zł. Jeżeli więc nie zdecydowałeś się na start w Warszawie wciąż masz na to szansę. Rejestracji można dokonać na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Po drugie organizator informuje, że każdy uczestnik zawodów otrzyma wyjątkowy numer startowy. Będzie on podwójnie spersonalizowany – na numerze tradycyjnie znajdzie się Wasze imię, ale również liczba edycji Półmaratonu Warszawskiego, które już za Wami! 

Przy logowaniu do panelu rejestracyjnego znajduje się ankieta, w której możecie zaznaczyć w których edycjach Półmaratonu Warszawskiego braliście udział. Dzięki czemu w wyznaczonym polu numeru startowego każdego uczestnika znajdzie się liczba od 1 do 10. Wiemy, że osób z liczbą 10 może pobiec dokładnie 69.
Wzajemne sprawdzanie numerów przez stojących obok siebie biegaczy w strefie startu z pewnością będzie przyczyną wielu rozmów i wspomnień poprzednich edycji. Zachęcamy do sięgnięcia pamięcią wstecz i wypełnienia ankiety w panelu rejestracyjnym.
Uwaga! Numery spersonalizowane otrzymają wyłącznie ci zawodnicy, którzy do dnia 28 lutego dokonają pełnej rejestracji na 10. PZU Półmaraton Warszawski (pełna rejestracja oznacza zapisanie się na listę startową i wniesienie opłaty).

Bieg Tropem Wilczym

O ile zapisy do Półmaratonu Warszawskiego potrwają jeszcze prawie dwa miesiące, to warto wspomnieć, że powoli kończą się zapisy do warszawskiego Biegu Tropem Wilczym. 

To ostatni dzwonek, aby zapisać się na ten bieg i wystartować na jednym z trzech dystansów 10 km, 5 km, lub 1963 m. W tym roku projektowi „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w Warszawie towarzyszyć będą inscenizacje historyczne. Będzie można również dowiedzieć się więcej o Żołnierzach Wyklętych – poznać największe akcje, oddziały, zobaczyć umundurowanie i wyposażenie jakimi się posługiwali. Wszystko to 1 marca 2015 roku.

Zapisy prowadzone są na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Głosowanie na pomysł za dychę

Na stronie Półmaratonu Warszawskiego odbywa się także głosowanie na najlepszy pomysł na wykorzystanie 10 tysięcy złotych podczas 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Na najlepszy spośród trzech wybranych pomysłów można głosować na stronie: http://pzupolmaratonwarszawski.com/pomysl-za-dyche-glosowanie-rozpoczete

Możliwość komentowania została wyłączona.