New Balance 1080v12
 
15 kwietnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

ORLEN Warsaw Marathon – kilka informacji


Do startu premierowego ORLEN Warsaw Marathon zostało już niewiele czasu. Chętni wciąż mogą się do tej imprezy zapisać i wystartować w biegu maratońskim lub na dystansie 10 km. Dla niezdecydowanych i tych, którzy już czekają na niedzielny start organizator przygotował kilka informacji.

Na początek jednak wiadomość dla wszystkich mieszkańców Warszawy.

Utrudnienia w ruchu ulicznym podczas ORLEN Warsaw Marathon
Już niebawem w Warszawie wystartuje ORLEN Warsaw Marathon, w którym udział wezmą tysiące zawodników nie tylko z Polski, ale również z różnych stron świata. Aby sportowa rywalizacja odbywała się w bezpiecznych warunkach, w niedzielę 21 kwietnia zmienią się zasady ruchu drogowego w centrum i południowej części stolicy. Utrudnienia będą czasowe i zostaną ograniczone do niezbędnego minimum.

Biali potrafią biegać

Nie jestem fanatykiem biegania i nigdy nie będę. Nie jestem typem człowieka, który bez biegania nie mógłby żyć. Oczywiście lubię biegać. (…) Sprawa mi to przyjemność – dobry trening, jak mi dobrze wyjdzie start. Ale to jak normalna praca. Więcej – w wywiadzie z najszybszym polskim maratończykiem. Już w poniedziałek w tygodniku WPROST!
Wygraj nowego Mercedesa CLA podczas ORLEN Warsaw Marathon!
Uczestników Narodowego Święta Biegania czekają nie tylko sportowe emocje. Każdy, kto 21 kwietnia pobiegnie na dystansie 42,195 km lub 10 km, może wziąć udział w specjalnym konkursie ORLEN Warsaw Marathon. Wystarczy odpowiedzieć na serię pytań w internetowym quizie, by otrzymać jedną z licznych nagród. Główny zwycięzca konkursu odjedzie z linii mety nowym modelem Mercedesa CLA!
Obejrzyj swój klip z biegu – nowa usługa ASICS dedykowana uczestnikom ORLEN Warsaw Marathon
Odpalamy kamery! W niedzielę 21 kwietnia wszyscy startujący na dystansie 42,195 km i 10 km zostaną sfilmowani w trakcie pokonywania trasy obu biegów. Z materiałów zebranych przez naszych operatorów złożymy indywidualną relację z biegu każdego zawodnika!

jiwok

Przebiegnij swoje 42,195 km lub 10 km z osobistym trenerem… i muzyką!
Dla wszystkich zawodników, którzy chcieliby wsparcia indywidualnego trenera na trasie, których mobilizuje muzyka, biegną po raz pierwszy lub chcą poprawić swoją życiówkę, ORLEN Warsaw Marathon oraz Jiwok mają darmowy audioprzewodnik!
Wystartuj z gwiazdami w ORLEN Warsaw Marathon!
Wielkie osobowości uwielbiają wyjątkowe wydarzenia. Dlatego na trasie narodowego święta biegania nie zabraknie najważniejszych nazwisk polskiego świata sportu i telewizji. 20 i 21 kwietnia swoich sił w ORLEN Warsaw Marathon spróbują m.in. Adam Małysz i Rafał Marton, Marcin Dorociński, Justyna Kowalczyk, Marek Dąbrowski z ORLEN Team oraz Kuba Giermaziak i Patryk Szczerbiński z VERVA Racing Team. Dołącz do gwiazd i wystartuj po zwycięstwo!
Dowiedz się więcej!

Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu

Dowiedz się więcej o swoim starcie! Wszystkich uczestników ORLEN Warsaw Marathon jak i kibiców zachęcamy do ściągnięcia informatora, który zawiera mapy i trasy, a także wszystkie ważne informacje dotyczące imprezy: 
555780 582788228400700 2089237363 n
Biuletyn będzie dołączany do pakietów startowych.