17 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Oficjalna koszulka Biegu Monte Cassino


Na uczestników "Biegu na Monte Cassino" czeka atrakcyjny pakiet startowy. Podstawowym jego elementem jest okolicznościowa koszulka techniczna, wykonana z najwyższej jakości materiałów, przeznaczonych do uprawiana sportu. Koszulka jest w kolorze czerwonym, zawiera logo biegu, grafikę symbolizującą wzgórze Monte Cassino oraz najważniejsze liczby związane z biegiem.

REJESTRACJA DO BIEGU

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i będziecie ją z dumą nosić nie tylko podczas samego biegu.

Odpowiedni rozmiar i rodzaj koszulki (damska lub męska) wybiera się podczas rejestracji. Warto pamiętać, że preferowane rozmiary koszulek będą wydawane zgodnie z kolejnością rejestracji. W przypadku braku żądanego rozmiaru wydany będzie rozmiar najbliższy określonemu podczas rejestracji.

Odbiór koszulki wraz z pakietem startowym będzie możliwy w dniach: 16 maja 2014r. w godzinach 14:00 – 17:00 oraz 17 maja 2014r. w godzinach 14:00 – 16:00 w siedzibie Teatru Manzoni, Plac Diamare, Cassino (Włochy).

Poniżej wzór koszulki.

Przy okazji:

Bieg na Monte Cassino to spore przewyższenie, cały czas pod górę. Dlatego z myślą o wszystkich startujących zapraszamy na specjalne treningi przygotowujące do Biegu na Monte Cassino. Przyjść może każda zainteresowana osoba. Zachęcamy zarówno tych, którzy już się zarejestrowali do biegu, jak również tych, którzy się jeszcze zastanawiają.

Przygotowaliśmy dwa terminy (można przyjść na każdy):
– 26 kwietnia oraz
– 10 maja.

Każdy trening rozpoczynamy o godz. 11:00 na warszawskiej Agrykoli przy ul. Myśliwieckiej 9. Zbiórka "pod zegarem". Więcej informacji wkrótce.

koszulka Monte Casino