NB 1080v12
 
30 września 2007 Redakcja Bieganie.pl Sport

Od Redakcji


Kilka słów od redakcji.

Po pierwsze cieszymy się bardzo, że serwis jest dobrze odbierany.

Jednak przyznać trzeba, że od razu mocno skręciliśmy w stronę wyczynu.

Jest to w pewnej mierze efekt projektu strony – ta strona jest zaprojektowana w taki sposób aby działała i wyglądała jak gazeta. I ona działa jak gazeta – na razie staramy się na bieżąco informować co w biegowym światku się dzieje.

Ale nie to jest naszym celem, nie jedynym w każdym razie.

Nasz cel to promowanie biegania.

Od wyczynu do promowania biegania daleka droga. W tym celu prawdopodobnie postaramy się w najbliższych tygodniach jakoś stronę przemodelować w taki sposób, aby utrzymać równowagę pomiędzy rekreacją a wyczynem, pomiędzy osobami szukającymi rady na początkowym etapie, biegaczami z doświadczeniem oraz tymi którzy zainteresowani są tym co na bieżąco w zawodniczym świecie biegowym się dzieje.

Ponieważ jednak nasza informacyjna misja musi być utrzymana, zwracam się z prośbą o informowanie nas o wszelkich inicjatywach biegowych, które warte są wg was, czytelników pokazania i opisania na "łamach" bieganie.pl. Jeśli uważacie, że gdzieś organizowany jest jakiś ciekawy bieg, że gdzieś żyje i biega jakaś ciekawa postać, że sami macie coś ciekawego do powiedzenia – napiszcie do nas śmiało.

Obiecuję, że każdą sugestię przemyślimy i odpowiemy na nią.

Jeśli macie uwagi co do funkcjonowania serwisu, jeśli zauważycie błędy, jeśli macie odmienne zadanie do prezentowanych na naszych stronach – także napiszcie.

Serwis nie jest z kamienia i dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania treścią jesteśmy w stanie w łatwy sposób dostosować się do pojawiających się potrzeb.

Piszcie maile na adres: redakcja [małpa] bieganie.pl

Pozdrawiam, Adam Klein, bieganie.pl


Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl