25 maja 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Obóz treningowy Bieganie.pl w Jakuszycach


Gdyby ktoś zapytał się mnie o 10 najfajniejszych miejsc do biegania na świecie, to powiedziałbym, że znam właściwie mało Świata, ale nie wierzę, że nawet jeśli znałbym cały świat, to Góry Izerskie nie znalazłyby sie w tej 10-ce.

Olbrzymie przestrzenie, relatywnie płaskie podbiegi umożliwiające ciągły bieg bez konieczności przechodzenia w marsz, świetna nawierzchnia, piękne widoki i raczej mało uczęszczane trasy.

Po raz pierwszy naszym obozowym centrum w tamtym rejonie będzie nie Szklarska Poręba ale Jakuszyce, a właściwie hotel Biathlon na Polanie Jakuszyckiej.

Miejsce to zdecydowanie bardziej wyludnione w stosunku do często zatłoczonej Szklarskiej Poręby, ale z drugiej strony to tylko 8 km od Szklarskiej i jestem pewien, że miłosnicy kawiarni Fantazja będą organizowali wspólne do niej wyjazdy.

Spośród całej oferty, namawiam wszystkich zwłaszcza na Jakuszyce, bo nawet jeśli mieszkając w Szklarskiej dobiegaliśmy tam czasami, to nie byliśmy w stanie w pełni eksplorować piękna i możliwości treningowych jakie dają właśnie góry Izerskie.

Jeśli tylko szczęście dopisze, będziemy starali się zrealizować jeden lub dwa programy "Z biegu" właśnie z Jakuszyc. Tak więc szykujcie formę na Góry Izerskie.

Trener Janik przewidział w Jakuszycach dwa turnusy: 25
lipca

– 1 sierpień i
1 sierpień – 8 sierpień. Wszystkie szczegóły tutaj: >>>

Możliwość komentowania została wyłączona.