23 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Obóz biegowy w Kenii. Etap pierwszy: podróż


Nasi obozowicze są już w Kenii. Nasz wysłannik wysłał nam trzy zdjęcia:. jedno z trasy, drugie z równika, gdzie turystów wita niezwykle optymistyczny napis: Hakuna Matata, co w wolnym tłumaczeniu oznacza nie martw się oraz trzecie prosto z Iten, gdzie czekał na nich już trener Grzegorz Gajdus.

Polecamy także blog jednego z uczestników obozu: maciejgorzblog.wordpress.com, gdzie już pojawiła się pierwsza fotorelacja.


zdjecie 05

zdjecie 06

 Uczestnicy obozu z trenerem Grzegorzem Gajdusem.

zdjecie 07

separator_kenia.jpg

Nadszedł dzień zero. Wysokogórski obóz bieganie.pl w Kenii właśnie się rozpoczął. Uczestnicy są już w drodze do Stambułu, skąd bezpośrednio udadzą się do Nairobi, a stamtąd do Iten. Dla kilku osób rozpoczyna się właśnie najwspanialsza biegowa przygoda ich życia.

Poznajcie szczęśliwców, którzy już za kilka godzin biegać będą w miejscu, gdzie urodzili się i trenują najwspanialsi biegacze długodystansowi w historii świata. Mamy nadzieję, że ten obóz wpłynie pozytywnie także na ich rezultaty.

zdj cie 01

Wszystkich czytelników zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony, gdyż na bieżąco – o ile nie natrafimy na problemy techniczne – będziemy informować o tym co w Kenii piszczy.

Dołączamy kilka zdjęć. Na początek niepowtarzalna, oficjalna koszulka obozowa.

zdj cie 02

zdj cie

Pilot i telewizor.

zdjecie 03

Who is in the kitchen czyli menu 🙂

zdjecie 04

Carboloading.

zdj cie 1

Możliwość komentowania została wyłączona.