DSC08633
8 lutego 2024 Redakcja Bieganie.pl Sport

New Balance Run Club w Warszawie w nowej odsłonie


New Balance Run Club to biegowa społeczność, która zrzesza wszystkich miłośników biegania. Na treningach NBRC pojawiają się wszyscy, zarówno zawodnicy, którzy biegają rekreacyjnie lub rozpoczynają swoją biegową przygodę, jak i ci bardziej zaawansowani. W tym roku treningi pojawią się w nowej odsłonie i z nowymi trenerami!

Jako jeden z najbardziej dynamicznych klubów biegowych New Balance Run Club zawsze stawia na innowacyjność i wsparcie biegaczy we wszystkich aspektach ich treningu. Od teraz, wraz z nadchodzącymi nowymi treningami, możecie spodziewać się jeszcze bardziej zróżnicowanych i efektywnych programów, które pozwolą wam osiągnąć wasze cele biegowe.

Nowa kadra trenerów – połączenie doświadczenia i nowej energii

Nowy rok to nowy harmonogram treningów w ramach New Balance Run Club, ale także wprowadzenie nowych trenerów do zespołu. Dołączają do nas trenerzy z najwyższej półki: Adam Kszczot, Kasia Żbikowska oraz Marcin Sałata. W składzie pozostali również doświadczeni trenerzy, tacy jak Joanna Dorociak, Joanna Jóźwik, i Edyta Litwiniuk, którzy wciąż będą dbać o Wasze dobre samopoczucie i motywację na treningach.

NB RC czerwiec 51

W teamie NBRC będzie również Oswald Rodrigo Pereira, który będzie uczestniczył w treningach. Nad całością treningów i ich merytoryką czuwał będzie Adam Kszczot, który wdroży ogrom wiedzy zdobytej podczas wieloletnich doświadczeń treningowych oraz startów na największych zawodach świata.

Zróżnicowany harmonogram treningów – coś dla każdego

New Balance Run Club w nowej odsłonie oferuje treningi dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i potrzeb biegaczy. Treningi będą odbywać się w dwóch terminach:

  • Wtorki, 18:30 – 19:30, Agrykola – Treningi prowadzone przez Asię Jóźwik i Edytę Litwiniuk, skupiające się na poprawie formy, szybkości i siły, z wykorzystaniem interwałów i treningów tempowych.
  • Czwartki, 19:30 – 21:00, WTW (Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie) – Pod okiem Asi Dorociak, Kasi Żbikowskiej i Marcina Sałaty, uczestnicy będą mogli skorzystać z treningów biegowo-wzmacniających, budując mocne podstawy do efektywnego i bezkontuzyjnego biegania.

Dlaczego warto dołączyć do New Balance Run Club?

NBRC to nie tylko treningi, to społeczność, która motywuje i wspiera. Uczestnicy zyskują profesjonalne wsparcie trenerów, możliwość poprawy formy, szybkości, wytrzymałości oraz techniki biegu, a przede wszystkim fajną ekipę, która zawsze motywuje do działania.

NB RC czerwiec 143

New Balance Run Club jest otwarty dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. To idealne miejsce dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, jak i dla doświadczonych biegaczy szukających nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Jak dołączyć do NBRC?

New Balance Run Club to inicjatywa promująca bieganie i zdrowy styl życia. Poprzez zorganizowane treningi i wspólne biegi, NBRC tworzy społeczność ludzi aktywnych, którzy dzielą się pasją do biegania i chcą ciągle się rozwijać. Aby dołączyć do naszej społeczności, nie ma potrzeby się nigdzie zapisywać, wystarczy przyjść i spędzać aktywnie czas.

Treningi New Balance Run Club wpisują się w kampanię Run Your Way, która skierowana jest do każdego, kto mierzy się z bieganiem, bez względu na poziom zaawansowania. Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance, jeśli biegasz, jesteś biegaczem.

Zapraszamy na treningi! Wspólnie cieszmy się radością biegania i korzyściami płynącymi z aktywności fizycznej. Razem możemy więcej!

Materiał powstał we współpracy z marką New Balance.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments