NB 1080v12
 
26 lipca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży


Płock od 22 do 24 lipca był gospodarzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W deszczowej pogodzie o medale rywalizowali szesnastolatkowie i siedemnastolatkowie.

oom_1.jpg

MEDALIŚCI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W KONKURENCJACH BIEGOWYCH:

100 m

1. FRANKO Patryk    LUKS Hańcza Suwałki        10.95    
2. JANISZAK Kamil    MKS Junior Złocieniec        11.12    
3. WINTROWICZ Miłosz    MLKS Krajna Sępólno        11.15

1. SIEWRUK Katarzyna        UKS-MOS Opole        12.37    
2. WIEKIERA Monika        MKS Durasan Płońsk    12.54    
3. MALISZEWSKA Aleksandra        LKS Lubawa    12.56

110 m ppł

1. KOŁODZIEJSKI Tomasz        MKL 12 Jelenia Góra        13.78    PB  

2. MOCZYDŁOWSKI Paweł            UKS Kusy Warszawa        14.06   
3. SCHUBERT Kacper        MLKS Echo Twardogóra        14.22    PB

100 m ppł

1. SIEWRUK Katarzyna    UKS-MOS Opole            13.82    PB   
2. GRESZTA Aleksandra    MTS Junior Sopot        14.05    PB   
3. GÓRSKA Ewelina    UKS-MOS Opole              14.37    PB

200 m

1. FRANKO Patryk    LUKS Hańcza Suwałki        21.92    PB   
2. STANKIEWICZ Gabriel    MKL Szczecin                 22.16    PB   
3. KOPROWSKI Amadeusz    MKL Szczecin                22.25    PB

1. WIEKIERA Monika            MKS Durasan Płońsk     24.74    PB   
2. MALISZEWSKA Aleksandra    LKS Lubawa             24.84    PB   
3. GOŁĄBEK Klaudia        AZS-AWFiS Gdańsk         25.12    PB

400 m

1. DOBEK Patryk        SKLA Sopot               47.91   
2. SMOLEŃ Rafał        MKS-SMS Victoria Racibórz  48.38   
3. GÓRNY Szymon            TS Olimpia Poznań       49.29    PB

1. PODLASZCZAK Weronika     MKL Szczecin          56.23    PB   
2. KUTA Bianka             SL WKS Zawisza Bydgoszcz 56.73   
3. DĄBROWSKA Martyna     UKS 19 Bojary Białystok  57.52

400 m ppł

1. KOŁODZIEJSKI Tomasz    MKL 12 Jelenia Góra    52.74    PB   
2. WALCZUK Paweł    UKS Kusy Warszawa    52.83    PB   
3. JABŁOŃSKI Marcin    UKS 19 Bojary Białystok    54.82

   
1. DOBKOWSKA Klaudia    OKLA Ostrołęka            63.58    PB   
2. SAGANIAK Justyna    SKS Start Łódź                     63.86    PB   
3. KOPCZAK Kamila    UKS Tempo 5 Przemyśl       64.08    PB

800 m

1. WRÓBEL Patryk        MULKS Juvenia Głuchołazy 1:53.58   
2. MUSIOŁ Bartosz            ZLKL Zielona Góra         1:55.03   
3.
MATYCZ Marcin        CWKS Resovia Rzeszów         1:55.31 PB

1. STRUCIŃSKA Martyna    KS AZS UWM Olsztyn        2:13.61   
2. MURASZEWSKA Dominika        MUKS Płock        2:13.92    PB   
3. JUSIŃSKA Marta        AKL Ursynów Warszawa    2:14.04

1500 m

1. CZAJA Dominik    SKLA Sopot        3:58.42   
2. RUDNIK Damian    MKS Chojniczanka        3:58.89   
3. PANKRATOW Paweł    MKS Hermes Gryfino    4:02.04

1. ENNAOUI Sofia    LKS Lubusz Słubice        4:34.76    PB   
2. KOTAS Magda            KKB Starogard Gdański        4:39.55   
3. LIS Aleksandra    MKS Juvenia Puszczykowo        4:40.07    PB

2000 m przeszkody

1. BAK Mateusz        ZLKL Zielona Góra        6:07.06   
2. WRÓBEL Bartosz    MKS Bolesłavia Bolesławiec    6:09.33    PB   
3. DĄBROWSKI Tomasz    UKS Technik Augustów        6:09.72

   
1. KONIECZEK Alicja        WMLKS Nadodrze Powodowo        7:01.54   
2. OBARSKA Katarzyna        TS Olimpia Poznań        7:07.35    PB   
3. ŚLĘZAK Sylwia        CKS Budowlani Częstochowa    7:09.74

3000 metrów
        
1. MATUSZCZAK Rafał        LLKS Osowa Sień        8:50.38   
2. JASZCZUR Mateusz        CWKS Resovia Rzeszów    8:50.93   
3. WASILEWSKI Krzysztof        KS Podlasie Białystok    8:54.95    PB

1. PALUCH Kamila        LKS Znicz Biłgoraj                   9:49.57     PB  
2. WÓJCIK Anna            KKS Victoria Stalowa Wola    10:01.99 PB  
3. TAS Adrianna                      KKL Rodło Kwidzyn        10:05.78 PB

 

Redakcja Bieganie.pl