13 października 2017 Basia Muzyka Sport

Mazowiecka Ośmiornica Parkrun


Lubisz uprawiać turystykę biegową, odwiedzasz różne miasta przez bieganie? Lubisz cykle czy festiwale biegów? Wiesz co to jest parkrun i podoba Cię się ta idea? A słyszałeś już o Mazowieckiej OŚmiornicy parkrun? Nieee…???Dajemy Wam niepowtarzalną* okazję do zdobycia biegowej Ośmiornicy. Wystarczy wziąć udział w 8 biegach parkrun na Mazowszu zgodnie z poniższym kalendarzem. Co jest fajnego w tej zabawie? Do tej pory parkrun to były zawsze darmowe biegi i Ośmiornica też jest za darmo!

Ośmiornicę można zdobyć nie tylko biegając, truchtając czy maszerując, ale również w roli wolontariusza, bo biegi parkrun promują różnego rodzaju aktywność, w tym także przyjemność czerpaną z pracy dla innych. Zatem nie ma wymówki dla rodziny, żeby została w domu i zdalnie dopingowała. Rodzina, znajomi, sąsiedzi – wszyscy mogą uczestniczyć w zabawie, czuć się spełnieni, potrzebni i aktywni. Dlatego zaznaczcie poniższe daty w kalendarzu i przybywajcie. Czeka na Was wyjątkowy paszport, do
którego będziecie mogli zbierać potwierdzenia udziału w poniższych 8 biegach w Warszawie i okolicach, a na koniec cyklu specjalna niespodzianka:

– 18 listopada 2017 parkrun Pruszków (3 rocznica)
– 16 grudnia 2017 parkrun Jabłonna
– 13 stycznia 2018 parkrun Bródno
– 17 lutego 2018 parkrun Konstancin-Jeziorna
– 17 marca 2018 parkrun Warszawa-Ursynów (3 rocznica)
– 14 kwietnia 2018 parkrun Warszawa-Żoliborz (4 rocznica)
– 12 maja 2018 parkrun Warszawa-Praga (5 rocznica)
– 23 czerwca 2018 parkrun Grodzisk Mazowiecki

Stali uczestnicy parkrun wiedzą, że na naszych biegach warto być, bo panuje przesympatyczna atmosfera i nie ma żadnych opłat startowych. Udział w parkrun i wymaga jedynie jednorazowego zarejestrowania się na stronie www.parkrun.pl/rejestracja oraz posiadania i wydrukowania indywidualnego kodu uczestnika nadanego podczas rejestracji. Ten kod działa na całym świecie, zawsze w sobotę, zawsze o godz. 9.00.

Masz jakąś wymówkę czy dasz się opętać przez Mazowiecką Ośmiornicę parkrun?

* A może powtarzalną…? Jeśli się Wam spodoba.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Avatar photo
Basia Muzyka

amatorka biegania, maratonka i ultramaratonka, joginka, instruktorka rekreacji ruchowej z dyplomem AWF w Warszawie. Rekordzistka trasy Biegu Rzeźnika (2007 i 2008) i pierwsza kobieta, która ukończyła Bieg Rzeźnika HardCore. Od 2015 roku koordynatorka parkrun Warszawa-Ursynów.