New Balance 1080v12
 
13 października 2017 Redakcja Bieganie.pl Sport

Mazowiecka Ośmiornica Parkrun


Lubisz uprawiać turystykę biegową, odwiedzasz różne miasta przez bieganie? Lubisz cykle czy festiwale biegów? Wiesz co to jest parkrun i podoba Cię się ta idea? A słyszałeś już o Mazowieckiej OŚmiornicy parkrun? Nieee…???

Dajemy Wam niepowtarzalną* okazję do zdobycia biegowej Ośmiornicy. Wystarczy wziąć udział w 8 biegach parkrun na Mazowszu zgodnie z poniższym kalendarzem. Co jest fajnego w tej zabawie? Do tej pory parkrun to były zawsze darmowe biegi i Ośmiornica też jest za darmo!

Ośmiornicę można zdobyć nie tylko biegając, truchtając czy maszerując, ale również w roli wolontariusza, bo biegi parkrun promują różnego rodzaju aktywność, w tym także przyjemność czerpaną z pracy dla innych. Zatem nie ma wymówki dla rodziny, żeby została w domu i zdalnie dopingowała. Rodzina, znajomi, sąsiedzi – wszyscy mogą uczestniczyć w zabawie, czuć się spełnieni, potrzebni i aktywni. Dlatego zaznaczcie poniższe daty w kalendarzu i przybywajcie. Czeka na Was wyjątkowy paszport, do
którego będziecie mogli zbierać potwierdzenia udziału w poniższych 8 biegach w Warszawie i okolicach, a na koniec cyklu specjalna niespodzianka:

– 18 listopada 2017 parkrun Pruszków (3 rocznica)
– 16 grudnia 2017 parkrun Jabłonna
– 13 stycznia 2018 parkrun Bródno
– 17 lutego 2018 parkrun Konstancin-Jeziorna
– 17 marca 2018 parkrun Warszawa-Ursynów (3 rocznica)
– 14 kwietnia 2018 parkrun Warszawa-Żoliborz (4 rocznica)
– 12 maja 2018 parkrun Warszawa-Praga (5 rocznica)
– 23 czerwca 2018 parkrun Grodzisk Mazowiecki

Stali uczestnicy parkrun wiedzą, że na naszych biegach warto być, bo panuje przesympatyczna atmosfera i nie ma żadnych opłat startowych. Udział w parkrun i wymaga jedynie jednorazowego zarejestrowania się na stronie www.parkrun.pl/rejestracja oraz posiadania i wydrukowania indywidualnego kodu uczestnika nadanego podczas rejestracji. Ten kod działa na całym świecie, zawsze w sobotę, zawsze o godz. 9.00.

Masz jakąś wymówkę czy dasz się opętać przez Mazowiecką Ośmiornicę parkrun?

* A może powtarzalną…? Jeśli się Wam spodoba.