23 lipca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Marcin Błaziński zwycięzcą Dobrodzieńskiej Dychy


Dobrodzie 1

W ubiegłą sobotę w Dobrodzień, miasteczko położone między Lublińcem a Opolem, było regionalną stolicą dla wszystkich biegaczy. 

Mimo iż warunki atmosferyczne nie są sprzyjające aby ścigać się, bić kolejne życiówki, a większość z nas wybiega na trening wczesnym rankiem bądź po zachodzie słońca, na starcie stawiła się bardzo duża grupa zawodników. 

Dobrodzie 2

Wśród 675 osób które przekroczyły linię mety, najlepszy okazał się ambasador Mizuno Marcin Błaziński, który osiągnął rezultat 31:04. Nad kolejnym zawodnikiem Marcin osiągnął przewagę 2 minut i 37 sekund, choć pozostał lekki niedosyt związany z walką nie tylko ze sobą ale również ze słupkami wskazującymi na termometrach 32 stopnie Celsjusza, gdyż w planach było pobicie własnego rekordu trasy wynoszącego 30:12.

W najbliższym czasie Marcin ma w planach lekkie zmniejszenie obciążeń treningowych, a jego najbliższym startem i celem jest start w biegu elity mężczyzn, czyli mistrzostwach Polski na dystansie 10 km rozgrywanych w ramach 21. Biegu św. Dominika w Gdańsku. 

Dobrodzie 3
Liczymy na kolejne udane starty i zwycięstwa Marcina oraz zapraszamy na imprezy których jesteśmy partnerami oraz na których będziemy obecni:
– 24.08.2014 r. – Bieg z cyklu Perły Małopolski, Zawoja, Babiogórski Park Narodowy.
– 5-7.09.2014 r. – PZU Festiwal Biegowy, Krynica-Zdrój.
Jak widać na zdjęciach, Marcin nie zaniedbuje rozgrzewki 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.