23 lipca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

„ALE fota!” – wygraj trening z rekordzistką Polski w półmaratonie!


Trening z rekordzistką Polski w półmaratonie – Karoliną Jarzyńską, konsultacje żywieniowe z dr Jakubem Czają oraz zestawy suplementów dla sportowców marki ALE. Takie nagrody można wygrać w trwającym właśnie konkursie „ALE fota!”. Zabawa potrwa do 3 sierpnia, a wszystkie informacje można znaleźć na profilu www.facebook.com/ActiveLifeEnergy.

konkurs3.png

Zadaniem uczestników konkursu jest przesłanie za pomocą specjalnej aplikacji swojego sportowego zdjęcia – z zawodów lub z treningu. Przesłane fotografie zostaną poddane głosowaniu użytkowników portalu Facebook. Zdjęcia z największą ilością „lajków”, wygrywają!
Nagrodą główną w konkursie jest udział w indywidualnym treningu ze znakomitą polską lekkoatletką i ambasadorką marki ALE – Karoliną Jarzyńską lub konsultacja z dr Jakubem Czają – specjalistą z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Laureaci otrzymają ponadto zestawy produktów marki ALE: żele energetyczne, napój węglowodanowy ALE Race i suplementy diety z żelazem, magnezem i witaminą D.
Szczegółowy regulamin zabawy oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są poprzez aplikację konkursową na profilu www.facebook.com/ActiveLifeEnergy. Głosowanie kończy się 3 sierpnia.
Więcej informacji o marce ALE, w tym kompleksowe opisy produktów, porady, aktualności oraz sklep internetowy, na oficjalnej stronie internetowej www.ALEnergy.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.