New Balance 1080v12
 
28 marca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Mamy już FAAS testerów


testujfaas dwa 2

UWAGA, znaleźliśmy PUMA FAAS testerów! Ogłaszamy wyniki:

Dominika Stawczyk: FAAS testerami 2 par butów PUMA FAAS zostają:

– Krzysztof Otrząsek
– Wojciech Kołacz

Dodatkowo, za szczególnie dobrą jakość uzasadnienia po jednej parze dla:

– Mateusza Brylewskiego
– Adama Krasickiego

A nagrody niespodzianki dla:

– Karoliny Gutkowskiej (koszulka)
– Piotra Kotkowskiego (koszulka)
– Anastazji Wiktorii Dąbrowskiej (bidon)

Laureatów prosimy o nadesłanie adresów (i telefonów) do wysyłki nagród na adres: pumafaas@bieganie.pl.

***

Szukamy 2 testerów wybranych modeli PUMA FAAS. Każdy tester otrzyma 2 wybrane modele PUMA FAAS – od 200 do 800. Nie ma ograniczeń jak będzie je testował.

Jak jednak zostać testerem? Macie tydzień (do 23 marca 23:59), aby przekonać PUMA ambasadorkę Dominikę, że to WY powinniście zostać testerami. Wszystkie chwyty dozwolone. Kreatywność jest na pewno w cenie. Najbardziej pożądany sposób przekonywania to wysłanie maila z interesującą zawartością na adres: pumafaas@bieganie.pl. 

Adam Klein (bieganie.pl):  Pamiętajcie, że kreatywność górą. Jeśli ktoś z was jest w stanie być przekonujący za pośrednictwem forum – też ma szansę. A może film z waszymi stopami w roli głównej? A może opowieść mrożąca krew żyłach o tym jak zastanawialiście się jakie buty założyć na trening? A może utwór wierszowany odśpiewany pod oknem ambasadorki z gitarą (adresu nie zdradzamy). Opcji jest wiele. Ambasadorka będzie pewnie starała się wydać werdykt tuż po 23 marca ale bądźcie wyrozumiali, bo 25 marca startuje w półmaratonie w walce o medal Mistrzostw Polski i stres przedstartowy może uniemożliwić jej zabranie głosu. 🙂