6 grudnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Kwiecień miesiącem maratonów – 7 pytań do zawodników


W każdy weekend kwietnia 2013 roku odbywa się w Polsce przynajmniej jeden maraton. Jeden duży, jeden z tradycjami, inny jeszcze bez tradycji, a jeszcze inny zupełnie nowy.

maratonymapa gdziej

7 kwietnia 2013 Dębno
14 kwietnia 2013 Łódź
21 kwietnia 2013 Warszawa
28 kwietnia 2013 Kraków

Ciekawi jesteśmy jakie macie maratońskie plany, gdzie mieszkacie i w którym maratonie macie zamiar startować dlatego prosimy was o wypełnienie anonimowej ankiety (poniżej).

Zima to okres gdzie dodatkowa motywacja treningowa jest szczególnie potrzebna, więc możliwe jest, że będziemy chcieli wam pomóc organizując grupy treningowe. Spotykając się przynajmniej raz w tygodniu będziecie mogli czerpać dodatkową motywację ze wspólnych treningów oraz korzyści z kontaktu z trenerem (w Łodzi takie treningi już się odbywają, niemniej jeśli startujecie w Łodzi to także prosimy o wypełnienie ankiety).

pytaniedozawodnikow

****

Oto pierwsze wnioski z 200 wypełnionych ankiet.
Wśród tych 200 osób 53 chcą pobiec w Dębnie, 48 w Łodzi, 66 w Warszawie i 97 w Krakowie. Poniżej matryca pokazująca jak się to rozkłada. Jak należy ją czytać?
Np, pierwszy wiersz: na 53 osoby chcące wystartować w Dębnie, 6 spośród nich planuje start w Łodzi, 11 w Warszawie i 23 w Krakowie. Nadal prosimy o wypełnienie ankiety tych, którzy jeszcze jej nie wypełnili.

Możliwość komentowania została wyłączona.