26 maja 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Już za miesiąc IV Maraton Mazury. Uwaga limit biegaczy!


Już 13 czerwca odbędzie się IV Maraton Mazury. Trasa 10 km i maratonu sprawdzone! Nie zawiodły swoim urokiem uczestników oficjalnego treningu. Piękne leśne drogi, zabytkowy młyn, krystalicznie czysta Rzeka Krutynia, bajkowe widoki to tylko jedne z niewielu atrakcji które spotkacie podczas jednego z najpiękniejszych maratonów w Polsce. Trasa biegnie przez region który jako jedyny w Europie znalazł się w gronie finalistów konkursu na Siedem Nowych Cudów Świata! 

film_mazury.jpg

Ponad 42 kilometry wspaniałej trasy gotowej na spotkanie ze wszystkimi, którzy chcą poznać samych siebie, granice swoich możliwości i biec w miejscu, które warte jest każdego wysiłku, każdego kolejnego kroku, każdego kolejnego oddechu, nawet jeśli coraz bardziej zmęczonego. 

Maraton Mazury może również poszczycić się wspaniałym „Miasteczkiem Maratońskim ECO Life”, a w nim strefą regeneracji i wypoczynku,, sklepami ze sprzętem dla biegaczy oraz absolutna nowość Targi Eko Produktów i wystawa Polskich Eko Wynalazków dzięki, którym Mazury mogą pozostać nadal takie czyste i piękne!
Na pewno nie będziemy największym maratonem w Polsce, ale chcemy byś zawsze miał ochotę tu wrócić, a zapytany gdzie najlepiej się biega – wskazał na naszą trasę.
Program imprezy:
Piątek

Wieczorem Pasta Party (dla wszystkich biegaczy i zaproszonych gości)

Sobota

7:00 – otwarcie Eko Miasteczka Maratońskiego
9:00 – start Maratonu Mazury (limit 300 osób)
10:00 – start Biegu Szlakiem Krutyni (limit 500 osób)
13:00 – Dekoracje
14:00 – Bieg dla dzieci
14:30 – Bieg w ramach akcji charytatywnej
18:00 – Runners Party w ogrodach Stadniny Koni Ferensteinów
Wszyscy uczestnicy Maratonu Mazury otrzymają koszulki, medale i prezenty od sponsorów. Ponadto najlepsi otrzymają wspaniałe nagrody, dla dzieci i najmłodszych uczestników przygotowane zostaną natomiast wyjątkowe upominki i miasteczko atrakcji z animatorami. Rodzice biorący udział w maratonie, na czas biegu będą mogli pozostawić dzieci pod okiem opiekunów.
Start i meta w Gałkowie, 10 km od Rucianego-Nidy, 20 km od Mrągowa i 18 km od Mikołajek. To miejsce słynne za sprawą doskonałych restauracji, oberży i pełnych uroku pensjonatów. Zapraszam Cię na fantastyczny weekend pełen wielkich sportowych emocji, okazji do poznania nowych przyjaciół i spędzenia niezapomnianych chwil w jednym z najpiękniejszych miejsc nie tylko w Polsce, ale całej Europie!

Więcej informacji: http://www.maratonmazury.pl/ i http://kalendarzbiegowy.pl/

Możliwość komentowania została wyłączona.