27 lutego 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Już ponad 1000 zgłoszń do Łódź Maratonu Dbam O Zdrowie


Na półtora miesiąca przed imprezą, do Łódź Maratonu dbam o zdrowie zgłosiło się już ponad 1000 biegaczy z kraju i zagranicy. Jeśli doliczymy do tego uczestników adidas 10k run, to łączna liczba zgłoszeń lada chwila przekroczy 2000 osób.

Na liście startowej obydwu biegów znajdują się reprezentanci aż 15 państw. Można się spodziewać jeszcze większej różnorodności, bo do biegu na 10 kilometrów zgłoszą się zapewne również uczestnicy Akademickich Mistrzostw Świata w przełajach, które odbywają się w Łodzi w przeddzień maratonu.

– Liczymy nawet na 3000 biegaczy – mówi Michał Drelich, dyrektor Łódź Maratonu dbam o zdrowie. – Ostatnie sześć tygodni, które zostały do imprezy, chcemy poświęcić na intensywne działania promocyjne. Wiele już udało się zrobić, ale biegaczy i kibiców czeka jeszcze wiele niespodzianek. Na pewno nie powiedzieliśmy ostatniego słowa – dodaje.

Łódź Maraton dbam o zdrowie wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach    14-15 kwietnia br. Centralnym punktem imprezy będzie Atlas Arena, w której zlokalizowana jest meta biegów. Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.