27 lutego 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Biegamy dla marzeń


„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”
— Mark Twain

To motto przyświecało nam podczas tworzenia portalu Emocjonalia.pl. Jest jednak czasem i tak, że życie z dnia na dzień staje się okrutne i nie pozostawia wiele czasu. Najbardziej poruszające są historie dzieci, dotkniętych dramatem śmiertelnej choroby. Często wydaje się, że w takich przypadkach jesteśmy bezsilni. Pamiętajmy jednak, że bezsilność zaczyna się w momencie, w którym przestajemy się starać. Postanowiliśmy dlatego wesprzeć, jak tylko będzie to możliwe, Fundację Mam Marzenie. Ruch spełniania marzeń powstał dzięki ludziom z całej Polski, których połączyła idea bezinteresownej pomocy choremu dziecku i jego rodzinie. Co jakiś czas przedstawiamy Wam marzenia dzieci z różnych oddziałów fundacji wraz z konkretnymi propozycjami pomocy.

Przy pomocy kolejnych dwóch silnych partnerów, to jest firmy Vitarade i portalu Bieganie.pl  chcielibyśmy zachęcić Was do pokazania, że marzenia dzieciaków nie są Wam obojętne. O co chodzi? Firma Vitarade została sponsorem koszulek, które chcemy rozdać, na początku przy okazji Półmaratonu Warszawskiego i Półmaratonu Poznańskiego. Jeśli macie ochotę pobiec w tej koszulce i pokazać, że identyfikujecie się z akcją prosimy o kontakt z nami pod adresem: biuro@emocjonalia.pl 

Będzie super, jeśli uda nam się stworzyć grupki koszulkowców Mam Marzenie podczas obu wspomnianych imprez.

fundacjaMamMarzenie1

Zapraszamy!