NB 1080v12
 
27 lutego 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Biegamy dla marzeń


„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”
— Mark Twain

To motto przyświecało nam podczas tworzenia portalu Emocjonalia.pl. Jest jednak czasem i tak, że życie z dnia na dzień staje się okrutne i nie pozostawia wiele czasu. Najbardziej poruszające są historie dzieci, dotkniętych dramatem śmiertelnej choroby. Często wydaje się, że w takich przypadkach jesteśmy bezsilni. Pamiętajmy jednak, że bezsilność zaczyna się w momencie, w którym przestajemy się starać. Postanowiliśmy dlatego wesprzeć, jak tylko będzie to możliwe, Fundację Mam Marzenie. Ruch spełniania marzeń powstał dzięki ludziom z całej Polski, których połączyła idea bezinteresownej pomocy choremu dziecku i jego rodzinie. Co jakiś czas przedstawiamy Wam marzenia dzieci z różnych oddziałów fundacji wraz z konkretnymi propozycjami pomocy.

Przy pomocy kolejnych dwóch silnych partnerów, to jest firmy Vitarade i portalu Bieganie.pl  chcielibyśmy zachęcić Was do pokazania, że marzenia dzieciaków nie są Wam obojętne. O co chodzi? Firma Vitarade została sponsorem koszulek, które chcemy rozdać, na początku przy okazji Półmaratonu Warszawskiego i Półmaratonu Poznańskiego. Jeśli macie ochotę pobiec w tej koszulce i pokazać, że identyfikujecie się z akcją prosimy o kontakt z nami pod adresem: biuro@emocjonalia.pl 

Będzie super, jeśli uda nam się stworzyć grupki koszulkowców Mam Marzenie podczas obu wspomnianych imprez.

fundacjaMamMarzenie1

Zapraszamy!

Redakcja Bieganie.pl