4Epa8Hrc
25 czerwca 2024 Redakcja Bieganie.pl Imprezy

Do końca czerwca tańsze pakiety na 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski i Nice To Fit You Warszawską Dychę

Już 29 września, tradycyjnie w ostatnią niedzielę miesiąca, wystartuje w Warszawie coroczny bieg na królewskim dystansie. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa – świętujemy 100-lecie pierwszego maratonu w Polsce. Warto pospieszyć się z zapisami. Aktualna – niższa cena pakietu startowego będzie obowiązywała tylko do końca miesiąca. 

Już teraz na liście startowej jest prawie 5 tysięcy osób. Tego samego dnia obędzie się też Nice To Fit You Warszawska Dycha – w niej udział zadeklarowało 1200 biegaczy!  

Ostatnia szansa na niższą cenę przy opłacie startowej 

Tylko do końca czerwca obowiązują aktualne, niższe opłaty startowe na oba wrześniowe biegi. Ostatnie dni niższych cen to świetna okazja, by właśnie teraz podjąć decyzję o starcie. Biegacze z obu dystansów wystartują w ostatnią niedzielę miesiąca – 29 września. Start 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego przewidziany jest na godzinę 9:00. Godzina startu Dychy zostanie ogłoszona niebawem.

1200x628 MW 2

Bieganie w dobrej sprawie i pakiet w prezencie, czyli #BiegamDobrze

Niezależnie czy zamierzamy przebiec dystans maratonu, czy bieg na 10 km podczas rejestracji jest możliwość wybrania ścieżki charytatywnej, która z pewnością dodaje jeszcze więcej motywacji do treningów. Zamiast tradycyjnego opłacania pakietu startowego, w ścieżce charytatywnej zakładana jest wirtualna skarbonka. Dzięki promowaniu zbiórek uczestnicy zbierają środki na wybrane organizacje dobroczynne, a po osiągnięciu kwot minimalnych, numer startowy otrzymują w prezencie. Pomarańczowi bohaterowie – tak nazywani są uczestnicy akcji stają się wzorami do naśladowania i inspirują swoje najbliższe otoczenie! Nie ma nic lepszego niż uprawianie sportu przy jednoczesnym pomaganiu!  

Jeśli nie jesteście jeszcze zapisani na bieg i interesuje Was pomaganie – sprawdźcie ścieżkę charytatywną. Zdobądźcie numer startowy za dobroczynność i pobiegnijcie w słusznej sprawie.

Piknik stulecia w Rembertowie 

Przed startem tegorocznego 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, z okazji 100-lecia maratonu w Polsce, 7 września w Rembertowie odbędzie się impreza poświęcona obchodom tej wyjątkowej rocznicy. To właśnie tam sto lat temu miał miejsce start pierwszego biegu na królewskim dystansie. 

W ramach wydarzenia nadamy nazwę rondu i otworzymy Aleję Sław Maratonu, uhonorujemy wybitne dziesięć postaci tworzących historię maratonu w Polsce. Każdy z głosujących może wcielić się w rolę eksperta i wskazać biegaczy, którzy jego zdaniem zasługują na swoje drzewo w Alei Sławy.

Sylwetki nominowanych i formularz głosowania znajdziecie na: https://100latmaratonu.pl/2024/05/aleja-slaw-polskiego-maratonu-glosowanie/

29 września spotkamy się na Maratonie Stulecia! Nie zwlekaj i zapisz się na bieg! 

Rejestracja odbywa się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bestiptvireland
16 dni temu

I am not sure where youre getting your info but good topic I needs to spend some time learning much more or understanding more Thanks for magnificent info I was looking for this information for my mission