new balance 880
 
31 marca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

#ENERGYTAKEOVERWARSAW – wyniki konkursu


24 marca na łamach naszych kanałów social media (Facebook, Instagram) wspólnie z adidas, ogłosiliśmy konkurs. Waszym zadaniem było podzieleniem się ciekawym, biegowym zdjęciem, ze specjalnym, konkursowym hashtagiem – #EnergyTakeoverWarsaw. Stawką były buty adidas Ultra Boost. Prezentujemy wyniki konkursu.  

lkmkll9.jpg
Zwycięskie zdjęcie od użytkownika "majumajo"

#UltraBoost od #energytakeoverwarsaw wędrują do majumajo, za zdjęcie zamieszczone na Instagramie! Gratulujemy!

Ponadto, wyjątkowe koszulki zdobywają – be_ti_, julek_mowi, pomylony.mis i noska81!


Wyślijcie nam swoje numery telefonów na mail facebook@bieganie.pl, skontaktujemy się z Wami w sprawie odbioru nagród!


***

PRZYPOMINAMY TEŻ O BIEGU, JAKI NA 11 KWIETNIA ZAPLANOWAŁ ADIDAS!

Już 1 kwietnia zarejestruj się do najbardziej energetyczną imprezy w Warszawie – The Energy Takeover Warsaw! Taka szansa zdarzy się tylko raz. Rejestracja odbędzie się we środę, od godziny 16:00  do 20:00, w Sklepie Biegacza Warszawa – Powiśle. 


1.jpg

 

Zapisy – jedyna szansa 1 kwietnia!

Tylko 1 kwietnia można zarejestrować się oraz odebrać specjalny pakiet z koszulką do biegania i opaską z chipem, który 11 kwietnia podczas gry miejskiej umożliwi m.in. zmierzenie indywidualnego czasu biegu każdego z uczestników. Zapisy odbędą się we środę, 1 kwietnia w Sklepie Biegacza Warszawa – Powiśle (Wybrzeże Kościuszkowskie 45A). Drzwi sklepu zostaną otwarte o 16:00, a zamknięte o 20:00. Limit miejsc to 300 osób! Rejestracja i udział w imprezie są bezpłatne.


#energytakeoverWarsaw

To wyjątkowa gra miejska zakończona energetyczną imprezą. Biegacze w blasku miejskich latarni będą eksplorować Śródmieście Warszawy. A tam czekają na nich labirynty ulic, parki, zaułki i ścieżki oraz tzw. boosty, wyzwalające moc i siłę. Trzema drużynami pokierują Agnieszka Szulim, Kasia Burzyńska i Piotr Kędzierski wraz z profesjonalnymi trenerami biegowymi. Każdy z zespołów będzie reprezentował inne barwy i pracował w grupie na zwycięstwo całej drużyny. Liderzy będą dopingować uczestników na trasie biegu, a po nim razem bawić się na imprezie.

Wyścig uwieńczy wspólna impreza na której zagrają Exboyfriends i Dj Invent. Dlatego #energytakeoverWarsaw jest imprezą nie tylko dla tych którzy kochają biegać ale też wszystkich tych, którzy chcą poznać nowych ludzi i bawić się do białego rana.  

Plan imprezy 11 kwietnia:

  • 21:00 – start 10 km biegu z trzech punktów w Warszawie
  • 22:00 – afterparty w Teatrze WARSawy
2.jpg


Bieg – daj się ponieść energii

Szalona rywalizacja na 10 kilometrowej trasie. Zawodnicy podzieleni na zespoły – niebieski, różowy i żółty. Na trasie  napotkają cztery punkty tzw. boosty, które dobrze przez nich wykorzystane, dodadzą im energii.

Afterparty – niech moc będzie z Tobą

Tego jedynego wieczoru Teatr WARSawy zmieni się w miejsce imprezowe. Muzyka wypełni wyjątkowe wnętrza teatru, a uczestnicy biegu będą mieli niecodzienną szansę przeżyć jedną z najbardziej energetycznych imprez w tym mieście rozkręconych przez Exboyfriends i Dj Inventa. Zabawa potrwa do białego rana.

*  *  *

Dołącz do wydarzenia na FB i dowiedz się więcej: https://www.facebook.com/events/872920112771463/878931098837031/