philips
 
31 marca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Z biegu – odcinek 1


Prezentujemy pierwszy odcinek programu, który mamy zamiar produkować cyklicznie, co tydzień. Namawiamy Was jednak na współtworzenie naszego programu. Jeśli jesteś w jakimś ciekawym miejscu związanym z bieganiem, jeśli masz możliwość porozmawiania z kimś ciekawym, i potrafisz to nagrać – popełnij krótkie video i przyślij nam. To może być zarówno 10 sekund, jak i 10 minut.

Bądź kreatywny ale i krytyczny. Jeśli materiał będzie ciekawy na pewno go wykorzystamy (o ile nie będzie bardzo podobny do innego który mamy). Innymi słowy – szukamy korespondentów. Odwdzięczymy się, choć pewnie na razie nie finansowo.

Przed Wami odcinek pierwszy, premierowi. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Dopiero po zmontowaniu zorientowaliśmy się, że istnieje już w internecie cykl programów pod tytułem: "W Biegu" więc oczywiście tytuł będziemy musieli zmienić.

W odcinku znajdziecie:

 

  • Relację z Mistrzostw Europy Weteranów z Torunia
  • Rozmowę ze świeżo upieczonym Mistrzem Świata w bieganiu po schodach – Piotrem Łobodzińskim i Dominiką Ulfik Wiśniewską (medal brązowy), tuż po przylocie z Kataru
  • Relację z 10 PZU Półmaratonu Warszawskiego
  • Skrót najważniejszych wydarzeń z minionego tygodnia
  • Zapowiedź materiału z Tadeuszem Kępką w roli głównej

Zapraszamy!

Program nie musi się ograniczać do imprez, będziemy się starali rozszerzać spektrum działań, także między innymi przy waszym współudziale.

Kreatywni prowadzący i montażyści rozumiejący bieganie także są poszukiwani. Sprawa nazwy programu również jest otwarta.

PS. Do filmu powinniśmy byli wstawić choćby poniższe zdjęcie ze startu Piotra Łobodzińskiego w Katarze, bo o tym starcie opowiada, ale w ferworze różnych spraw nie zdążyliśmy.

startschody