philips
 
9 czerwca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Czerwcowe informacje dla biegaczy


Już niedługo w Warszawie odbędą się kolejne duże imprezy biegowe. SAMSUNG Irena Women’s Run, BMW Półmaraton Praski i Biegnij Warszawo. Już teraz zgłoś swój udział w tych zawodach

unnamed.png

Treningi na kobieco!

Na królewskiej trasie – zadbaj o królewski wynik! Przyjdź na bezpłatne treningi i ćwicz pod okiem profesjonalistów, by przygotować swoje ciało i umysł do pokonania najbardziej kobiecego biegu Warszawy – zarejestruj się na SAMSUNG Irena Women’s Run

Treningi odbywają się w każdy czerwcowy wtorek i czwartek o godzinie 18:00, tuż przy sklepie FORPRO (ul. Myśliwiecka 4a). Zapraszamy z uśmiechami i słońcem na niebie!

BMW Półmaraton Praski – 31. sierpnia 2014 r.
Sprawdzian przed maratonem? Pierwsza połówka? A może rozgrzewka przed Biegnij Warszawo? BMW Półmaraton Praski to doskonała okazja do próby własnych możliwości i testu samego siebie na dystansie 21,0975 km. Trasa idealnie przygotowana dla pierwszych startów oraz bicia rekordów i „życiówek”!
Nie wierzysz? Sprawdź sam i zarejestruj się na BMW Półmaraton Praski.

Biegnij Warszawo 2014, czyli bijemy rekord!
Polska zabiegana na punkcie biegania! Biegnij Warszawo to nie impreza, ale Uczestnicy, którzy co roku walczą, by to właśnie Warszawa stała się stolicą polskiego joggingu! 
Już ponad 2000 osób potwierdziło swój start w BIEGNIJ WARSZAWO 2014. Czekamy tylko na Ciebie! Razem z tysiącami innych pokonaj własne wątpliwości – postaw sobie wyzwanie godne BIEGNIJ WARSZAWO!
Zarejestruj się już dziś i zacznij przygotowania, aby być w pełni formy na 5. października. 
Zapewnij sobie miejsce!

Niedzielny spacer z "Maszeruję – Kibicuję"
Zaproś całą rodzinę i znajomych do aktywnego kibicowania! Pokaż im piękno sportu podziwianego w rekreacyjnym, marszowym tempie. Dopingujcie uczestników BIEGNIJ WARSZAWO w najbardziej zwariowany i ciekawy sposób. 
Przekonajmy się, kto z Was będzie miał najlepszy pomysł na kibicowanie..