5 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Cykl treningów do ORLEN Warsaw Marathonasics gel lyte33 konkursJak co tydzień także i w najbliższy weekend 16-17 lutego cykl treningów do ORLEN Warsaw Marathon. Najpierw, w sobotę 16 lutego o 9:00 zapraszamy na róg Klaudyny i Podleśnej przy wejściu do Lasu Bielańskiego. Będziemy czekać na wszystkich tych, którzy, myślą o starcie w Maratonie.

Konkurs

16 lutego mamy niezwykłą okazję dla wszystkich którzy wezmą udział w naszym treningu. Jak wiecie partnerem technicznym ORLEN Warsaw Marathon jest firma Asics. Asics pochodzi z Japonii. 16 lutego, pod koniec treningu przeprowadzimy krótki konkurs wiedzy o Japonii. Zwycięzca otrzyma najnowsze, przedpremierowe (nie można ich jeszcze kupić) buty Asics Gel -Lyte 33.

Adam Klein: "Asics być może będzie je promował jako buty do biegania naturalnego ale wg mnie to są po prostu świetne startówki czy buty do szybkich treningów przynajmniej dla amatorów i ambitnych amatorów. Dla części biegaczy pewnie do codziennych treningów. Wyczynowcy mogą narzekać, że jak na buty startowe mają nieco za dużo amortyzacji, ale w tym właśnie tkwi ich zaleta dla biegacza amatorskiego. Posiadają warstwę amortyzacji na tyle dużą, żeby dać poczucie bezpieczeństwa a na tyle małą, żeby but był lekki i elastyczny. Mój rozmiar 45 wazy 271 g, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dla zawodników szukających lekkiego ale i amortyzującego buta na maraton czy po prostu lekkiego buta treningowego będzie to świetna alternatywa. "

A zatem już 16 lutego, zapraszamy do Warszawy na Bielany – róg Klaudyny i Podleśnej (przy wejściu do Lasu Bielańskiego). W konkursie do wygrania – najnowsze ASICS Gel Lyte 33 – oraz jeden pakiet startowy do ORLEN Warsaw Marathon.

Wszystkich spragnionych treningów, zapraszamy także dzień później na treningi które odbywają się w ośmiu miastach Polski, szczegóły poniżej.

***

Jak wyglądał trening 9 lutego ? – relacja.

Poniżej relacja z deszczowego treningu 2 lutego.

lobodzinski olszewski 2lutegoNa trening zapraszamy z Bartoszem Olszewskim, o którym mogliście przeczytać już na łamach naszego portalu oraz Piotrem Łobodzińskim, drugim w zeszłorocznym Pucharze Świata Towerruningu (w biegach po schodach – mogliście o nim przeczytać tutaj) Dla jednego z uczestników treningu będziemy mieli do rozlosowania znakomite śnieżne biegowe ochraniacze szwedzkiej firmy specjalizującej się w sprzęcie do biegów na orientację oraz pakiet startowy do ORLEN Warsaw Marathon

W niedzielę 17 lutego o 9:00 zapraszamy już na treningi na terenie całego kraju.
Szczegóły na temat kadry prowadzącej zajęcia znajdziecie na: orlenmarathon.pl.

map_treningi.png

Możliwość komentowania została wyłączona.