taiwanmain
13 lipca 2023 Redakcja Bieganie.pl Biegi Uliczne

Wygraj start w BMW Berlin Marathon 2023


Taiwan Excellence rozpoczyna ogólnoeuropejską rekrutację biegaczy na maraton w Berlinie w ramach Team Taiwan Excellence. Jako oficjalny partner 49. BMW Berlin Marathon Taiwan Excellence poszukuje 15 aktywnych biegaczy i biegaczek z całej Europy, którzy 24 września wezmą udział w słynnym maratonie w stolicy Niemiec. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.taiwanexcellencemarathon.eu, aby mieć szansę na start w jednym z największych wydarzeń sportowych tej jesieni.

Hasło kampanii „Run with Taiwan. Strive for Excellence” („Biegnij z Tajwanem. Dąż do doskonałości”) doskonale oddaje ducha wydarzenia, inspirując biegaczy do determinacji w dążeniu do celu. Po raz pierwszy tajwańskie Biuro Handlu Zagranicznego (BOFT), Ministerstwo Spraw Gospodarczych (MOEA) i Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) rozszerzają swoją kampanię związaną z BMW Berlin Marathon, aby dotrzeć do odbiorców w krajach środkowej, wschodniej i zachodniej Europy.

Taiwan Excellence współpracuje oficjalnie z BMW Berlin Marathon już po raz szósty, podkreślając wzajemne interesy gospodarcze między Europą a Tajwanem. Tegoroczna kampania „Run with Taiwan. Strive for Excellence” skierowana jest do biegaczy rekreacyjnych z całej Europy i polega na zachęceniu ich do startu w berlińskim maratonie w charakterze uczestników Team Taiwan Excellence.

James C. F. Huang, prezes TAITRA, a zarazem zapalony biegacz, zwraca uwagę na biegaczy i porywającą atmosferę wydarzenia: „Rokrocznie inspiruje nas niezwykły duch drużyny i koleżeństwa, jaki cechuje naszych biegaczy w połączeniu z niepowtarzalną atmosferą tego prestiżowego wydarzenia w sercu Berlina. Niezachwiane zaangażowanie, wytrwałość i dążenie do doskonałości prezentowane przez wszystkich uczestników akcji doskonale wpisują się w naszą własną filozofię. Z całego serca zapraszamy miłośników biegania z całej Europy, którzy podzielają te wartości i z determinacją dążą do swoich celów, aby aplikowali i dołączyli do naszej drużyny Taiwan Excellence”.

Obejmująca działania online i offline kampania marketingowa zachęcająca do przystąpienia do Team Taiwan Excellence, kładzie szczególny nacisk na zaangażowanie biegaczy z Niemiec, Czech i Polski. Aspirujący maratończycy z całej Europy, pragnący urzeczywistnić swoje marzenie o udziale w maratonie berlińskim, mogą dołączyć do Team Taiwan Excellence i aplikować online na stronie www.taiwanexcellencemarathon.eu.

Prezentacja drużyny podczas Marathon Expo na dawnym lotnisku Tempelhof

Taiwan Excellence jako oficjalny partner BMW Berlin Marathon 2023, będzie miał swoją ekspozycję na Marathon Expo – targach sportowych, zdrowotnych i lifestyle’owych, odbywających się na terenie historycznego lotniska Tempelhof w Berlinie w dniach poprzedzających maraton (od 21 do 23 września). Miłośnicy biegania będą mieli okazję w pełni zanurzyć się w świat najnowocześniejszych produktów i innowacyjnych technologii z Tajwanu oraz spojrzeć dzięki nim w przyszłość. Jednym z punktów kulminacyjnych będzie event prasowy, który odbędzie się w sobotę 23 września w pawilonie Taiwan Excellence. Podczas wydarzenia mediom zaprezentowana zostanie drużyna maratońska Taiwan Excellence oraz wchodzący w jej skład uczestnicy.

taiwan

Niezachwiany duch innowacyjności Tajwanu ucieleśnia najwyższe standardy jakości Taiwan Excellence, inicjatywa prowadzona przez Tajwańskie Biuro Handlu Zagranicznego (BOFT) i Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), wspiera tajwańskie firmy i branże od momentu jej powołania w 1992 roku. Inicjatywa ta jest świadectwem niezwykłego rozwoju Tajwanu jako wiodącego, globalnego centrum dla najlepszych marek, które zyskały sławę dzięki swojej innowacyjnej doskonałości. Najnowocześniejsze produkty obejmujące różne branże są świadectwem niezachwianego ducha innowacyjności kraju, wymagającego najwyższych standardów w zakresie innowacji jakościowych, projektów i produkcji na rzecz sukcesu na rynku światowym.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments