15 maja 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

„Biegaj głową” – czyli jak wykorzystać wiedzę z psychologii sportu


W najbliższy piątek (17 maja, godz. 19.00) odbędzie się seminarium „Biegaj głową – czyli jak wykorzystać wiedzę z psychologii sportu do poprawy osiągnięć w sporcie”, które jest organizowane przez portal www.psychologiasportu.pl.

 

 herra1.jpg

 

Podczas spotkania dowiecie się jaka jest rola psychologii sportu w zwiększaniu wyników w dzisiejszym sporcie.

 

Omówione zostanie m.in.:

 

  • czym jest psychologia sportu i jak ją wykorzystać,
  • trzy elementy „treningu głowy” – rozgrzewka, trening, rozciąganie,
  • psychologiczne uwarunkowania kontuzji – czyli dlaczego czasem nasza głowa doprowadza do uszkodzeń ciała i w jaki sposób wykorzystać głowę, aby wyjść z urazów,
  • mobilizacja i motywacja treningowa i startowa – jak panować nad emocjami i stresem zarówno w okresie przygotowań jak i podczas zawodów.

 

 

Do udziału zaproszeni są biegacze, którzy chcą zwiększyć swoje możliwości i poznać sposoby zarządzania swoją głową, zarówno zawodowców, profesjonalnych zawodników jak i amatorów. 

 

Gdzie i kiedy?

 

Spotkanie odbędzie się w piątek, 17 maja, o godzinie 19.00 w dużej sali konferencyjnej w budynku przy Al. Jerozolimskich 44 w Warszawie Spotkanie rozpoczyna cykl seminariów prowadzonych wspólnie przez Klinikę Rehabilitacji Sportowej ORTOREH oraz portal www.psychologiasportu.pl

Wstęp jest bezpłatny.Ilość miejsc – ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń pod adresem kontakt@psychologiasportu.pl. Spotkanie będzie trwało dwie godziny.

Możliwość komentowania została wyłączona.