28 lutego 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Beata Sadowska i Adam Klein zapraszają na Wings For Life


Do biegu Wings for Life World Run zostało niewiele ponad 60 dni. Bieg rozpocznie się dokładnie w tym samym czasie na całym świecie. W Polsce start nastąpi 4 maja w Poznaniu w samo południe. Dlaczego warto wziąć w nim udział? Na to pytanie odpowiadają Beata Sadowska i Adam Klein. 

Globalne wydarzenie Wings for Life World Run będzie wielkim sportowym świętem, ale także inicjatywą, która w realny sposób przyczyni się do rozwiązania problemu osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym. Idea ta wspierana jest na całym świecie przez szereg znanych osób, które niezależnie od sportowego zaawansowania chcą pobiec dla wspólnej sprawy.
W Polsce do licznego grona Przyjaciół biegu dołączyli ostatnio m.in. Beata Sadowska – dziennikarka, prezenterka telewizyjna, autorka książki „I jak tu nie biegać?” oraz Adam Klein – promotor biegania, redaktor naczelny portalu dla biegaczy bieganie.pl. Kilka dni temu spotkali się, by porozmawiać o swoich motywacjach przed biegiem oraz wspólnie potrenować. Jak twierdzą, Wings for Life World Run to doskonała okazja, aby przeżyć wyjątkowe sportowe chwile i jednocześnie pomóc tym, którzy dotknięci są problemem uszkodzonego rdzenia.

Więcej informacji na powyższym filmie.

Numer startowy

Organizatorzy podali jak będzie wyglądał numer startowy – prezentujemy go poniżej. Oczywiście w Polsce tło stanowić będzie polska flaga. Przypomnijmy, że imienny numer startowy otrzymają te osoby, które zdążyły się zarejestrować przed 23 lutego.

bib_gb_header.jpg

CHĘTNI MOGĄ ZGŁASZAĆ SIĘ DO UDZIAŁU W BIEGU
DO 20 KWIETNIA ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA NA STRONIE: www.wingsforlifeworldrun.com/pl 
Bezpośredni link do formularza rejestracyjnego: http://bit.ly/1itenYT  

Możliwość komentowania została wyłączona.