19 grudnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

ASICS po raz trzeci z ORLEN Warsaw Marathon!


Oficjalnym partnerem głównym ORLEN Warsaw Marathon ponownie została firma ASICS – czołowy producent odzieży i akcesoriów sportowych na świecie. W ramach współpracy ASICS nie tylko dostarcza profesjonalne pakiety startowe dla wszystkich zawodników na trzy dystanse, ale także wraz ze Sklepem Biegacza organizuje oficjalne treningi w 8 miastach Polski.

OWM 13042014 fot.S.Wolny LIVE SEB6430
Orlen Warsaw Marathon 2014, fot. S. Wolny

ASICS jako partner główny ORLEN Warsaw Marathon, który już 26 kwietnia pobiegnie ulicami Warszawy, wyposaży pakiety startowe w profesjonalny sprzęt do biegania, dopasowany do specyfiki każdego z dystansów. Zarówno zawodnicy królewskiego dystansu, jak i uczestnicy biegu na 10 km oraz Charytatywnego Marszobiegu 4,6 km otrzymają koszulki techniczne z dedykowanym nadrukiem. Szczegółowa zawartość wraz z wizualizacją wszystkich trzech pakietów zostanie zaprezentowana już wkrótce.
Mając w pamięci udaną współpracę z firmą ASICS przy dwóch minionych edycjach naszej imprezy, zdecydowaliśmy się na kontynuowanie jej w 2015 roku. Przed kolejną edycją udało nam się też wspólnie wzbogacić ofertę dla biegaczy – koszulki techniczne będą zawierać także pakiety na Charytatywny Marszobieg, a profesjonalny cykl treningów został poszerzony o dodatkowe lokalizacje – mówi Leszek Kurnicki, szef komitetu organizacyjnego ORLEN Warsaw Marathon.
„Anima Sana In Corpore Sano”, czyli „w zdrowym ciele zdrowy duch” to sentencja, która idealnie oddaje misję firmy ASICS, jaką jest inspirowanie przez sport. ORLEN Warsaw Marathon rozwija się w bardzo szybko i cieszymy się, że po raz trzeci możemy dołożyć swoją cegięłkę do tego przedsięwzięcia, m.in. zapewniając profesjonalny sprzęt sportowy do pakietów startowych. Wierzymy, że ORLEN Warsaw Marathon po raz kolejny okaże się wielkim organizacyjnym, a także sportowym sukcesem i wyniesie przygotowanie biegów w Polsce na wyższy poziom – powiedział Daniel Bogacki, Koordynator Marketingu ASICS Polska.
ASICS wraz ze Sklepem Biegacza współorganizują oficjalny cykl treningowy do ORLEN Warsaw Marathon, który odbywa się w 8 miastach Polski. Profesjonalna kadra trenerska prowadzi bezpłatne zajęcia według planu przygotowanego specjalnie na tę okazję przez Jerzego Skarżyńskiego, niekwestionowany autorytet w środowisku biegowym. 

W inauguracyjnym treningu, który odbył się 14 grudnia, wzięło udział ponad 400 uczestników w całej Polsce. W ramach cyklu spotkań planowane są także spotkania ze sportowcami, testy biegowego obuwia oraz trójwymiarowe badanie stóp. Więcej na ten temat na www.orlenmarathon.pl w zakładce Dla uczestników / Treningi.
Więcej informacji:

Możliwość komentowania została wyłączona.