5 grudnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

8 grudnia kolejny Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie


W najbliższą  sobotę, 8 grudnia o godz. 12:00, odbędzie się druga edycja Pucharu Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Tym razem uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów po terenie Lasu Łagiewnickiego. Start i meta w „Arturówku”.

lodzmaraton.jpg

– Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie to cykl imprez przygotowujących do kwietniowego maratonu – mówi Michał Drelich, dyrektor biegu. – 10 listopada odbył się pierwszy bieg na dystansie 5 kilometrów, w którym wzięło udział prawie 140 osób. W najbliższą sobotę liczymy na jeszcze wyższą frekwencję – dodaje.
Do Pucharu Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie można się zgłosić za pośrednictwem strony internetowej www.lodzmaraton.pl/puchar-maratonu (do czwartku, 6 grudnia), a także w dniu imprezy w biurze zawodów. Biuro zawodów będzie otwarte w godzinach 9:30-11:30 w świetlicy ośrodka MOSiR Arturówek przy ul. Skrzydlatej 75. Opłata startowa za udział w Pucharze Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie wynosi 20 złotych. W zawodach mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
Na uczestników sobotniego biegu czekają atrakcyjne upominki ufundowane przez sponsorów i partnerów imprezy. 
Po każdym biegu w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych przyznawane są punkty. Zawodnicy, którzy zbiorą ich najwięcej otrzymają w przeddzień Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie (13 kwietnia 2013 r.) pamiątkowe puchary.
Pomysłodawcą i sponsorem tytularnym Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie jest spółka DOZ S.A., zarządzająca największą w Polsce siecią Aptek Dbam o Zdrowie oraz innowacyjnym portalem o zdrowiu i urodzie www.doz.pl.
Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.