30 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

31 maja zapraszamy na Piaseczyńską Piątkę


Już niebawem, bo w sobotę 31 maja po raz drugi wystartuje impreza biegowa na terenie Piaseczna – "Piaseczyńska Piątka". Tym razem organizatorzy przygotowali trasę z atestem na dystansie 5 km. Hasło tegorocznej imprezy to „Uzależnieni od biegania”.

750x150.jpg

Piaseczyńska Piątka – bo tak nazywa się bieg startuje 31 maja o godz. 18:00 ze stadionu GOSiR Piaseczno przy ul. 1 Maja. Biegi towarzyszące rozpoczną się o godz.17:00. Biegacze pobiegną Aleją Kalin poprzez wiadukt nad torami kolejowymi do Zalesia Dolnego, gdzie zrobią pętlę Aleją Kasztanów, ul. Orzechową, Modrzewiową oraz Aleją Brzóz by z powrotem wrócić na stadion GOSiR. Wszystkich chętnych do startu na malowniczej trasie, także spoza Piaseczna, mile widziani.
Trasa biegu posiada atest PZLA, udostępniony filmik z ubiegłego roku.

Zapisy na stronie Stowarzyszenia Kondycja w zakładce Nasze Imprezy: http://www.kondycja.com.pl/aktywnosci/piaseczynska-piatka/. Pakiet startowy w cenie 30zł zawiera, numer startowy wraz z chipem do pomiaru czasu okolicznościową koszulkę oraz medal i posiłek po ukończeniu biegu. Każdy z uczestników biegu głównego dostanie SMS’a z wynikiem jaki uzyskał podczas biegu.
Imprezę przygotowuje Stowarzyszenie Kondycja, organizator rokrocznej imprezy biegowej Frog Race.

Możliwość komentowania została wyłączona.