5 maja 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

20. Półmaraton Philips’a w Pile


realberlin5 maja 2010: 20. Międzynarodowy Półmaraton w Pile – Wygraj wyjazd na maraton w Berlinie !!!
 
Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile jako organizator 20. Międzynarodowego Półmaratonu zaprasza do udziału w naszej imprezie biegowej. Wszyscy biegacze, którzy zgłoszą się i dokonają opłaty wpisowego do dnia 20 lipca 2010 roku, będą mogli wylosować trzy miejsca na wyjazd na bieg maratoński w Berlinie. Organizator pilskiego półmaratonu pokryje dla 3 osób przejazd na trasie Piła – Berlin – Piła, jeden nocleg, opłatę startowego oraz opłatę za chipa. W tym roku bieg maratoński w Berlinie odbędzie się 26 września. 

***


PPhilipsa_540.jpg

7 kwietnia 2010: Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile informuje, że ruszyły już elektroniczne zgłoszenia do 20. Międzynarodowego Półmaratonu PHILIPS’a w Pile, który odbędzie się w dniu 5.09.2010.
 

W ramach tegorocznego półmaratonu zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w Półmaratonie. Ponadto odbędą się Mistrzostwa Wojska Polskiego  oraz Mistrzostwa Polski Studentów.
 

W ubiegłym roku półmaraton Philips’a ukończyło 1449 biegaczy.
 

Tradycyjnie na medalu pilskiego półmaratonu będzie wizerunek znanego polskiego maratończyka. Nazwisko zawodnika będzie ogłoszone w terminie późniejszym.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie wyniki z poprzednich lat, galerię zdjęć oraz wiele innych informacji. Strona internetowa: www.pila.halfmarathon.pl

Oczywiście, serdecznie zapraszamy do udziału w 20. Jubileuszowym
pilskim półmaratonie.

Pila.jpg