Obóz biegowy
17 sierpnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Obozy biegowe

Obóz biegowy z Adamem Kszczotem – Sport, Motywacja i Medical Spa


Już we wrześniu czeka nas całkiem nowe wydarzenie, które z pewnością zainteresuje biegowych pasjonatów. W Columna Medica w Łasku k. Łodzi będziecie mieli możliwość spotkania i konsultacji z Adamem Kszczotem i Arturem Kozłowskim w ramach krótkiego, ale bardzo treściwego obozu biegowego pod hasłem „Siła & Technika Biegu”. Oto, co czeka na Was podczas jednego wrześniowego weekendu.

Wiedza prosto od specjalistów

Adam Kszczot to do niedawna czołowy zawodnik na świecie w biegach średnich, który obecnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem z innymi. Artur Kozłowski to olimpijczyk w biegu maratońskim z życiówką 2:10, a także uznany trener biegaczy amatorów. Ich wiedza i wysokie kompetencje pomogą Wam nie tylko w lepszym zorganizowaniu treningów, ale też poprawią technikę i świadomość własnego ciała. Wykłady i treningi z dużą dawką praktyki pozwolą poznać najważniejsze aspekty biegowego rzemiosła. Zajęcia nauczą Was dobrego wykonywania ćwiczeń, wskażą słabe strony i pomogą wskoczyć na zupełnie inny poziom. Z pewnością zyskacie też dużą dawkę motywacji, a po intensywnych dniach wypełnionych konkretną wiedzą skorzystacie z wysokiej klasy zabiegów odnowy biologicznej.

Obozy Biegowe

Idealne miejsce

Ośrodek Columna Medica znajduje się w zaciszu 100-letniego sosnowego lasu, który pozwala na odcięcie się od świata i kompletną regenerację. To również nowoczesna klinika rehabilitacji, połączona z czterogwiazdkowym hotelem oraz strefą Medical SPA & Wellness. Placówka umożliwia skorzystanie z badania sylwetki aparatem ‘DIERS Formetric 4D’, indywidualną ocenę stanu kręgosłupa, postawy ciała i analizę chodu. Podczas obozu ocenimy obciążenia ciała, a wszystko to omówisz na indywidualnej konsultacji ze specjalistą z Columna Medica. Poznasz również rezerwy, które są uśpione w Twoim ciele. Dowiesz się, dlaczego bolą cię plecy, skąd biorą się Twoje kontuzje oraz gdzie szukać rezerw mocy.

columna medica

Praca z fizjoterapeutą

Bardzo wielu biegaczy doświadcza podczas swojej przygody ze sportem kontuzji przeciążeniowych, które uniemożliwiają właściwe przygotowania i osiąganie wyników na miarę możliwości. Dlatego tak ważny jest trening funkcjonalny pod opieką fizjoterapeuty, który wskaże również, jak taki trening prowadzić samodzielnie. Będzie on opracowany na podstawie wyników badania ‘DIERS Formetric 4D’. Poznasz ćwiczenia, które pomogą poprawić postawę, a tym samym zminimalizować ryzyko kontuzji.

Co jeszcze Was czeka?

By spełniać swoje marzenia, najpierw trzeba postawić sobie realne i osiągalne cele. „Standard Mistrza” to autorskie szkolenie Adama Kszczota, które pomaga w realizacji celów i daje konkretne narzędzia i metody, które wspierają w drodze do ich osiągnięcia. Celem szkolenia jest też zdobycie kontroli nad sobą: swoim życiem i stresem. Poznacie również sposoby na radzenie sobie z niepowodzeniami, które w gruncie rzeczy są nierozerwalnie związane z każdym sukcesem – sportowym i biznesowym.

Obóz biegowy „Siła & Technika Biegu. Sport, Motywacja i Medical Spa” łączy w sobie wszystkie najważniejsze aspekty biegowego rozwoju, które na pewno zaprocentują na dłuższą
metę coraz lepszymi wynikami w bieganiu. Daje on szansę w krótkim czasie rozwinąć się na wielu płaszczyznach. To niepowtarzalna okazja, by w łatwy sposób osiągnąć wyżyny treningu, motywacji i odnowy biologicznej.

Obóz odbędzie się w terminie 15-18.09.2022 w Columna Medica w Łasku koło Łodzi.

Więcej szczegółów znajduje się >>tutaj<<. Dla najlepszej jakości obozu mamy jedynie 10 miejsc dla naszych uczestników!

Adam Kszczot Obozy Biegowe

Możliwość komentowania została wyłączona.