06nyc marathon 1230 1 86ae superJumbo
13 czerwca 2024 Iza Żaczek Newsy

Zdobądź miejsce na TCS New York City Marathon 2025 dzięki wirtualnemu biegowi w 2024 roku


Organizatorzy TCS New York City Marathon mają po raz kolejny wyjątkową ofertę dla biegaczy. Marzy Ci się przebiegnięcie królewskiego dystansu w Nowym Jorku, a dostanie się na listę startową graniczy z cudem? Przebiegnij wirtualny maraton w dowolnym miejscu na Ziemi i zagwarantuj sobie miejsce na liście startowej biegu w 2025 roku.

Co trzeba zrobić? 12 czerwca 2024 roku, ruszyły zapisy na wirtualny TCS New York City Marathon. Wystarczy, że zgłosisz swój udział w wirtualnej edycji biegu w dniach od 12 do 19 czerwca 2024 roku i poczekasz na losowanie. Kandydaci zostaną wybrani i powiadomieni drogą mailową 24 czerwca 2024.

Wirtualny maraton odbędzie się w dniach między 26 października a 3 listopada. W wybranym przez siebie dniu, w tym przedziale czasowym, trzeba przebiec dystans maratonu. Można to zrobić w dowolnym miejscu na świecie, pod warunkiem, że jest tam połączenie z GPS, a cały bieg zostanie przesłany i zapisany na osobistym koncie na platformie Strava. Typ trasy i nawierzchnia nie mają znaczenia, natomiast organizatorzy zaznaczyli, że nie liczą się ręcznie przesłane biegi oraz biegi na bieżni mechanicznej.

Z roku na rok chętnych do udziału w wirtualnym biegu i zapewnienia sobie miejsca na liście startowej TCS New York City Marathon nie brakuje. Biegaczy nie odstrasza nawet fakt, że bieg jest płatny (175 USD dla członków New York Road Runners, 200 USD dla pozostałych biegaczy), a do tego muszą zorganizować go sobie sami.

Więcej informacji o wirtualnym biegu oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej: https://www.nyrr.org/openspaces/virtual-tcs-new-york-city-marathon-guaranteed-entry

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
27 dni temu

Ile tych miejsc na wirtualny będzie? Przecież to będzie garstka zapewne.

Lur
Lur
25 dni temu

Niech dadzą żniżki do rossmanna, to może w końcu jakaś Polka wygra i pobije rekord świata 😂

Rafał
Rafał
16 dni temu

Dzięki za info, wylosowali mnie na ten wirtualny 🙂

Adrian
Adrian
1 dzień temu

Chcecie powiedzieć, że rzeczywiście jeżeli zostałem wylosowany i przebiegnę wirtualny maraton to jestem na liście startowej maratonu w 2025 roku (tego prawdziwego)?