rekordy masters
17 stycznia 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Zapisy do Halowych Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce Masters na finiszu


Tylko do 31 stycznia przyjmowane będą zapisy na start w Halowych Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce Masters. Światowa impreza odbędzie się w Arena Toruń od 26 marca do 1 kwietnia.

Adresowana jest do sympatyków królowej sportu, którzy najpóźniej w dniu rozpoczęcia imprezy ukończyli 35 lat. Górnej granicy nie ma. Liczy się chęć startu i kto wie, czy dla wielu występ na mistrzostwach świata nie będzie spełnieniem sportowego marzenia. Wierzymy, że tak. Sportowcy z całego świata rywalizować będą w 22 konkurencjach. Znajdź się w tym gronie.

Oprócz typowych konkurencji halowych rozegrany zostanie: półmaraton, bieg i chód sportowy na 10 km oraz cross na 8 km. Biegi te odbędą się w terenie, w sąsiedztwie hali sportowej. Natomiast pchnięcie kulą i rzut ciężarkiem odbędą się w pobliskiej hali tenisa ziemnego, a rzuty dyskiem, oszczepem i młotem na stadionie MOSiR. Zgłoszenia są przyjmowane online przez system rejestracji lub w formie papierowej. Po wypełnieniu formularza należy przesłać pocztą tradycyjną na adres PZLAM, 87-100 Toruń, ul. gen. Józefa Bema 23/28 lub mailem na adres: biuro@pzlam.pl do 31 stycznia 2023 roku. Zachęcam do aktywności. Nie czekajmy na ostatnią chwilę.Wszelkie szczegółowe, bieżące informacje o HMŚwLA Masters znajdą Państwo na witrynie pzlam.pl lub wmaci2023.com

Możliwość komentowania została wyłączona.