hoka
12 października 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Wygraj buty na maratonie w Poznaniu


HOKA Process Blue
HOKA
Partner publikacji

Już w ten weekend odwiedzający Poznań Run Expo oraz uczestnicy 21. Poznań Maraton będą mogli odwiedzić strefę marki HOKA, która przygotowała dla wszystkich zainteresowanych same atrakcję, które zachęcają do aktywności fizycznej oraz pobijania swoich rekordów życiowych.

Takie eventy jak Poznań Maraton oraz towarzyszące im targi Poznań Run Expo, to świetne miejsce do poczucia atmosfery biegów ulicznych. Wydarzenie trwające aż 3 dni zrzesza wielu biegaczy, którzy przyjechali do Poznania w żeby zmierzyć się z królewskim dystansem.

„Fly Poznań Fly”

Podczas targów towarzyszących maratonowi będzie można odwiedzić strefę marki HOKA, która rzuca zawodnikom wyzwanie i zaprasza ich do specjalnego konkursu pt. „Fly Poznań Fly”. Konkurs polega na ukończeniu 21. Poznań Maraton z czasem krótszym od swojego dotychczasowego najlepszego wyniku osiągniętego podczas maratonu, który uczestnik wskazał w formularzu. Liczy się największy progres pomiędzy wynikami.

Konkurs ten jest skierowany do wszystkich zawodników, którzy brali udział w maratonach w poprzednich latach i chcą poprawić w tym roku swój wynik. Szansę na zwycięstwo mają wszyscy zawodnicy, niezależnie od tego na którym miejscu ukończy się wyścig. 

HOKA wyłoni, aż 3 zwycięzców konkursu, gdzie do wygrania jest Voucher o wartości: 2000 zł, 1000 zł i 500 zł do wykorzystania na produkty m.in. marki HOKA.

Biegniesz, odpowiadasz, wygrywasz – HOKA Challenge

 Kolejną atrakcją przygotowaną na tym stoisku będzie „HOKA Challenge”. Śmiałkowie, którzy podejmą się wyzwania, będą zmagać się z pytaniami z wylosowanej kategorii, a odpowiedzi na nie muszą udzielić podczas 1 minutowego biegu na bieżni! Każde prawidłowe pytanie to dodatkowe 20 m do całościowego wyniku. Tutaj liczy się już spryt, odpowiednia strategia i przede wszystkim dystans jaki udało się przebiec zawodnikowi podczas wspomnianego czasu, ponieważ zwycięża osoba z najdłuższym pokonanym dystansem.

Każdego dnia wygrywa 1 zawodniczka z kategorii Kobiet jak 1 zawodnik z kategorii Mężczyzn, a nagrodą są wybrane buty marki HOKA! Aby wziąć udział w konkursie to należy przyjść na stoisko marki HOKA i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Czekamy na zawodników w MTP ul. Głogowska 14,

To konkurencja z pewnością dla osób lubiących rywalizację i zaciętą walkę – będą emocję!

Możliwość komentowania została wyłączona.